Suzuki Vitara Alacağım, Çeşitleri Nelerdir?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Galtıner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,633

Galtıner

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Merhabalar sayın forum üyeleri forumda yeniyim.

Sizlere danışmak istediğim bir kaç konu var.

1- Suzuki Vitara almayı düşünüyorum 1.6 almayı düşünüyorum lakin biraz araştırmalarımda 8 valf, 16 valf, ispanyol, japon vs vs bir sürü şeye denk geldim ve kafam karıştı. Bana bunların hangi yıllarda hangi model olduklarını yazabilir misiniz? Ve öneriniz hangisi olacaktır?

2- Aracı alma amacım günübirlik kullanmak ve kamplara gitmek, ağır offroad vs yapmayacağım, gezilerimde 1-2 kişi olurum ama gündelik hayatta bazen 4 kişi binmeyi düşünüyorum, bu yüzden 3 kapı mı 5 kapı mı mantıklı olur? 3 kapının içi nasıl özellikle arka koltuk ve bagaj durumu?

3- Bir de araç üstü çadır alma hayalim var, 3 kapıda sıkıntı yaratır mı? Canlı hiç görmediğim için 5 kapı ile boyut kıyaslaması yapamıyorum, aralarında devasa farklar var mı?
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst