2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan uslsy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 285
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,198

Etiketler

Bayadır konu pasif ama neler neler oldu. Araç tam gaz devam. İnceden yükseltmeler, enejktörlerin revizyonu ve daha neler neler... Hiç sormuyorsunuz da, yahu konuda neden ses yok diye.

Gelişmeleri, masrafları ve çözümlerini merak edenler varsa hadi bi el kaldırsın göreyim. Bir kaç faydalı post atalım buraya. :smiley:

Bayadır konu pasif ama neler neler oldu. Araç tam gaz devam. İnceden yükseltmeler, enejktörlerin revizyonu ve daha neler neler... Hiç sormuyorsunuz da, yahu konuda neden ses yok diye.

Gelişmeleri, masrafları ve çözümlerini merak edenler varsa hadi bi el kaldırsın göreyim. Bir kaç faydalı post atalım buraya. :smiley:

Epeydir görüşemedik zaten anlat bakalım :smiley:

aynen, uzun zamandır ses yok kimseden..

baya bir işe girişmişsin, detayları bekliyoruz
fotoğraflı paylaşımlar olsun ama :smiley:

Ne aldın ne yaptın hiç haberimiz yok

ben de öyle biliyordum ama benim aracımda var, 3.0 CRD, hatta 213k da master serviste değişimi yapılmış.
dizel araçta gaz kelebeği olmaz. yakıt miktarına göre devir artıyor. o nedenle aşırı yağ konunca motor sürekli devirlenip durdurulamaz. om642 motordaki kelebek, emisyon kontrolü ve soğuk havadaki kolay çalışma içindir.o kelebeği sökenler bile var.

Arkadaşlar öncelikle birkaç postum kronolojik olarak sırasız olacak, hepsi birbirinden bağımsız konular. ilk olarak aracımın son halini paylaşmak istiyorum sizlerle. Herşeye rağmen ve her sorunun üstesinden gelerek araç saat gibi işlemekte ve son hali de tam istediğim gibi görünümdedir. Aklımda görsel olarak bi moonvisor kaldı. Moonvisorü de muhtemelen bu baharda takarım.

wj-29.jpg

Son düzenleme:

Arkadaşlar öncelikle birkaç postum kronolojik olarak sırasız olacak, hepsi birbirinden bağımsız konular. ilk olarak aracımın son halini paylaşmak istiyorum sizlerle. Herşeye rağmen ve her sorunun üstesinden gelerek araç saat gibi işlemekte ve son hali de tam istediğim gibi görünümdedir. Aklımda görsel olarak bi moonvisor kaldı. Moonvisorü de muhtemelen bu baharda takarım.

wj-29.jpg
Bro yanlış anlamada bana göre kaput rüzgarlığı arabanın ön duruş çizgisini bozmuş gibi sanki, tabi karar yine senin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR