2004 3.7 Kj Cherokee Satılık. Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,222

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
Arkadaşlar epey süredir bindiğimiz Jeep KJ yi satmak istiyoruz. 3.7 motor LPG sistemlidir. araç 177 bin km ye geldi. biz 82 bin km de almıştık. Eşim kullanıyordu çocuk sayısı artınca benim 2009 GC ye çöktü.

Bu aracı değiştirip bagajı daha büyük bir Dodge Nitro yada en azından bir kayar kapılı aile aracı almayı umuyorum. İlgilenen varsa araçta kaza olmayıp, tavanı hariç boyalı olduğunu buradan belirtmek istiyorum. Ben aldığımda mekaniği sorunsuz ancak kaportasında birçok yerede ezikler derin çizikler vardı. Yetkili servisteki servis müdürü arkadaşım vasıtası ile uygun fiyatla yüksek kalitede işçilik ile sökülerek boyandı. araç siyah renktir.

Sunroof un plastik ayaklarından biri kırık, bu nedenle sun roof çalışmıyor diyelim. El yapımı xenon mercekli far ve sis farları mevcut. Orijinal farlarıda muayene vs için saklamıştım.

Modeli yeni, otomatik vitesli büyük SW otomobiller(Volvo V70, Subaru outback,a4 avant, a6 avant, passat variant) büyük hacimli aile araçları(voyager,seat alhambra,ford galaxy,peugeot 5008 vs), sürekli 4 çeker orta boy SUV(qasqai+,yeni model tucson, ford kuga) ler yada 4x4 arazi araçları(Dodge nitro, cherokee, pathfinder vs) ile takas olabilir. Belli miktarda farkı da öderim. "

Epey düzgün ve diri bir araç. 46.000tl istiyorum. Alıp sorunsuzca bineceğiniz ayarda bir vasıtadır.
aracın özel bir ilanı yok. ilgilenen varsa gelip görsün. fotoğraf ta yollarım.

Etiketler

Sürekli elimin üzerinde olduğu bir araba. Sigara içmiyoruz bu arada.

Ben Sn. KLL’den forum vasıtasıyla tanışıp, 2014 yılında WJ’sini satın almıştım, halen kullanıyorum. Kendisini o günden sonra bir daha görmedim ama bindiği ve sattığı Jeep’lere kefilim :smiley: Ki Jeep mekaniği konusundaki bilgileri gerçekten takdire değer. Bu vesileyle kendisine selamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayırlı satışlar, km ye göre fiyatı da uygun bence.

zaten bu araçlardan çok iyi anlayan bir kullanıcıdan ve sürekli bakılan bir araç almak en mantıklısı ve sizin araçtan daha iyi bir KJ alternatifi olduğunu düşünmüyorum.

kısa sürede satılacaktır bence..

illa satılsın diye bir acelem yok aslında. çünkü araç satıldığında aracın kendisi kadar para koymadan modeli epey yeni bir araç almak hayal gibi artık. bu nedenle ilanlardaki araçlar ya çok eski yada çok pahalı.

Ben Sn. KLL’den forum vasıtasıyla tanışıp, 2014 yılında WJ’sini satın almıştım, halen kullanıyorum. Kendisini o günden sonra bir daha görmedim ama bindiği ve sattığı Jeep’lere kefilim :smiley: Ki Jeep mekaniği konusundaki bilgileri gerçekten takdire değer. Bu vesileyle kendisine selamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben sizi yolda gördüm bir kaç kez. beni tanımadınız tabi doğal olarak.

Fiyat ve araç çık iyiymiş. Açıkçası aklımdaki araçlardan birisi. Konforu ve bagaj kapasitesi beni endişelendiriyor sadece. 4 kişilik aileyiz, lpg bagajı daraltıyormuş ..

Outlander'dan jeep'e geçme hevesim var açıkçası :D

Araç hakkında konfor, lpg litre yakıt paylaşımlarınızı bekleriz. Teşekkürler. hayırlı satışlar...

bir çok mesajımda LPG ile tüketim verileri vardı. ortalama kullanımda 13 litre LPG yakıyor. kışın 14 15 e kadar çıkar. uzun yolda 11 den aşağı düşürmek zordur. şehir içi dur kalk ta her büyük motor hacmi gibi ucu açık. ancak benzer yılların tüm jeep lerinden az yakanı mu motor şanzıman kombinasyonudur. yeni araçlar gibi sert değil, eski Amerikanlar gibi yumuşacık değil. özellikle direksiyon titreşim almaz ve uzun yolda makul süratte yapılan seyahatlerde yormayan bir araçtır. LPG olunca bagaj daralıyor buna yapacak bir şey yok.

Bu aracın 2002 modelini severek kullanmış ve KJ kullanırken de KLL ile tanışma ve aracını kullanma şansım olmuştu. Gayet bakımlı düzgün bir araçtı. KJ düşünenler bu ilanı ve aracı bence ciddiye almalı. KLL'nin KJ'yi Ankara'da kullandığımda yol bilgisayarında 13.4 litre ortalama tüketimi benim KJ ile karşılaştırdığımda baya düşük gelmişti.

bugün baş üstü ekranından verilere bakıyordum. 26 bin km dir sıfırlanmamış. bu kadar yolun yakıt tüketimi ortalaması 11 litre olarak görülüyor. bu benzine göre ölçülmüş. demekki LPG de, kış olduğuna göre de, değer %20 fazla olacaktı. böyle de bir güncelleme olsun bari.

buyrun buda yaz zamanından fotosu.

Kj

bugün baş üstü ekranından verilere bakıyordum. 26 bin km dir sıfırlanmamış. bu kadar yolun yakıt tüketimi ortalaması 11 litre olarak görülüyor. bu benzine göre ölçülmüş. demekki LPG de, kış olduğuna göre de, değer %20 fazla olacaktı. böyle de bir güncelleme olsun bari.

buyrun buda yaz zamanından fotosu.

Ekli dosyayı görüntüle 498596

Sizin jip tecrübeniz fazla , bu araç konfor konusunda xtraile göre nasıl.
Ben bir sonraki aracın konfor odaklı olacak bu modellerde kıskacımda özellikle compass 2.4 ama konyada deneme fırsatım yok zira bu araçlardan satılık bulamadım. Teşekkürler

xtrail çok iyi arabadır. 2005 modeline binmiştim bir süre. bir BMW kadar sessiz ve konforluydu zamanında. ama benzinli olan çok güçsüzdü. xtrail bir hobi aracı, arazi aracı değil ama jeep KJ de şehir aracı değil. amaca göre seçmenizi öneririm.

xtrail çok iyi arabadır. 2005 modeline binmiştim bir süre. bir BMW kadar sessiz ve konforluydu zamanında. ama benzinli olan çok güçsüzdü. xtrail bir hobi aracı, arazi aracı değil ama jeep KJ de şehir aracı değil. amaca göre seçmenizi öneririm.

Ben araziye çıkmıyorum (en fazla şehir içinde derin kar ve çamur birikintilerine girer çıkarım :smiley: )

Ben konfor yani yumuşak süspansiyon ve araç kabin sessizliği istiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR