DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir'den CNR BOAT SHOW ve CAMP&CARAVAN ISTANBUL 2020 FUARI'na Ücretsiz Davetiye
21 Şubat – 01 Mart Tarihleri Arasında Organize edilecek Kamp ve Karavan Fuarını Kaçırmayın!.

2006 Gc Koltuk Derisi Yenileme

'CHEROKEE' forumunda mosmoruk tarafından 29 Aralık 2019 tarihinde açılan konu 242 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

1. mosmoruk

mosmoruk Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    6
    2006 Gc nin artık ufak ufak yırtılmaya yüz tutan koltuk döşemelerini nerede kaliteli bir şekilde yaptırabilirim,tecrübesi olanlar paylaşabilir mi?Alp.

Etiketler:

2. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    127
    Meslek:
    Yazılım
    ön arka komple hakiki deri yaptırırsan 10 bini bulur :smiley: birkaç döşemeciye gidip fiyat alabilirsin. ben sadece ön 2 koltuğu 4 bine yaptırmıştım 2 sene önce.

3. mosmoruk

mosmoruk Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    6
    Selam,ben Kuşadasndayım siz İzmir de nerde kime yaptırdınız ve memnun musunuz?

4. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    127
    Meslek:
    Yazılım
    3. sanayide yaptırdım dükkan ismini hatırlamıyorum. birkaç yerden fiyat almıştım. en uygun fiyatı bunlar vermişti. gelecek olursan öğrenirim neresi olduğunu. (kartı olucaktı sanırım)

5. mosmoruk

mosmoruk Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    6
    İşçilik,malzeme ve uygulamadan memnun kaldınız mı?

6. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    127
    Meslek:
    Yazılım
    işçilik ve uygulama iyi. malzeme pek tatmin etmedi. yani orjinali kadar parlak bir deri değil. fakat diğer fiyat istediğim yerler de aynı deriyi göstermişti.

7. mosmoruk

mosmoruk Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    6
    Teşekkür ederim,çok sağ ol.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...