2007 - 2008 Navara Alınır Mı?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Cihan_karabalta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,867

Cihan_karabalta

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Selamün aleyküm aranıza yeni katıldım. Çok klişe bir soru ama 2018 model egea aracım var. Satıp 200 - 230 bin TL bandında 2007-2008 navara almayı düşünüyorum. Daha önce hiç pickup veya suv araç deneyimim olmadı. Yaşları yüksek ve km ler çoğunlukla yüksek olduğu için bilen birilerinden destek almak istedim. 2018 model aracımı satıp 2007 model araç almak istememin sebebi hem daha yüksek arazi özellikli bir araç almak istiyorum hem de ordu da yaşadığım için köy yollarında egea nın altı çok sürtüyor. Tabi en büyük etken heves.. Otomatik şanzuman olanlar nasıldır kronik sorunları varımdır yüksek km ler sorun çıkarır mı. Heves için garantili aracımı satıp sanayiler de sürünmek kaygısı beni tereddüte düşürüyor. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. 🙏
Baktığım araçlardan bir kaçının linkini paylaşıyorum..


 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,221
Mesajlar
1,515,485
Kayıtlı Üye Sayımız
171,855
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst