5,25 Çekme Karavan Şehir Icin Park Sorunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MightyWings Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,570

MightyWings

Yeni Üye
Değerli üyeler,

Aranıza biraz önce katıldım. İzmir'de yasiyorum ve 5,25 lik bir çekme karavan almayı düşünüyorum
Yaşadığım yer İzmir basinsitesi bilenler vardır mutlaka hem biraz yokuşlu hemde otopark sorunu olan bir yer.
5,25 lik bir çekme karavanı park etmek hem alan darlığından hem çok fazla düz yol olmamasından biraz zor olacak ve park yeri bulamama durumu çok yüksek bir ihtimal.
Benim gibi şehir içinde otopark sorunu olan yerlerde yaşayan değerli üyeler park sorununu nasıl cozuyorlar öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Karavan hayalimizin böyle bir nedenden başlamadan bitmesini istemiyoruz.
Saygılar.

Etiketler
Sürekli park için otopark bulacaksınız ya da deniz kenarında kamp alani. İzmir'de şanslı olmanız gerek.

Bir izmirli bunu söylüyorsa biz istanbullular hiç karavancılık yapmayalım

@bartek in söylediği gibi karavancılık açısından avantajlı bir şehirdesiniz. Etrafınızda onlarca kamping var. Aylık ya da yıllık anlaşırsınız olur biter. Hem kafanıza estiğinde kaçabileceğiniz yeni bir eviniz olur.

Pahalı gelirse otopark çözümü de bir çare.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evime 1km mesafede belediyenin kapalı otoparkına bırakıyorum yükseklik kurtarıyor 150tl aylık veriyorum

Değerli üyeler,

Aranıza biraz önce katıldım. İzmir'de yasiyorum ve 5,25 lik bir çekme karavan almayı düşünüyorum
Yaşadığım yer İzmir basinsitesi bilenler vardır mutlaka hem biraz yokuşlu hemde otopark sorunu olan bir yer.
5,25 lik bir çekme karavanı park etmek hem alan darlığından hem çok fazla düz yol olmamasından biraz zor olacak ve park yeri bulamama durumu çok yüksek bir ihtimal.
Benim gibi şehir içinde otopark sorunu olan yerlerde yaşayan değerli üyeler park sorununu nasıl cozuyorlar öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Karavan hayalimizin böyle bir nedenden başlamadan bitmesini istemiyoruz.
Saygılar.

Selamlar,

Benim de yaşadığım yer sizinkinin neredeyse aynısı. Ben de henüz karavan almadım ama aldığım zaman çalıştığım şirketin bulunduğu sanayi sitesinin katlı otoparkına koymayı düşünüyorum. Evimle işim arası 15dk. Katlı otopark hem ücretsiz hem de kameralı, güvenlikli. Bu tür seçenekleri düşünün derim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR