88 Model Chereokee Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tol_ahs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,671

Etiketler
ne kadar temiz durursa dursun araba 88 model, bu fiyata 98 model temizlerini satıyorlar...
10 yaş daha genç ve daha yeni teknoloji. bunun ederi - o da masrafı yok ise- 20-22 bin TL

vay arkadas milletteki bu kare kasa meraki yuzunden 30 yasinda araca 30 bin cekmisler abd de 500 dolar ya eder ya etmez memlekete bak

Cevaplar icin tesekkür ederim. Aslında kare kasa icin ozel bir merakım yok. Sadece uygun 4 çeker arayışı içindeyim. Bu kare kasalrın sahibinde gezen fiyatları cok yüksek gercekten. Ama sıfır Duster 4 çeker icin bile 80.000 istiyor bayiler. Su hale bakın .

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 32.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 448176615

1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 36.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 416446092

1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 29.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 448078839

bunun gibi bir sürü araç mevcut

ben,m tercihim (daha dogrusu servise ekspertiz yaptırabileceğim) araç bu olur

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 31.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 447547833

tüpsüz, kendiniz takarsınız,

en önemli konu bu araçlardan anlayan iyi bir servis bulun, kontrolü de en az iki yerde yaptırın..

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 32.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 448176615

1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 36.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 416446092

1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 29.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 448078839

bunun gibi bir sürü araç mevcut

ben,m tercihim (daha dogrusu servise ekspertiz yaptırabileceğim) araç bu olur

1996 Jeep Grand Cherokee 5.2 31.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 447547833

tüpsüz, kendiniz takarsınız,

en önemli konu bu araçlardan anlayan iyi bir servis bulun, kontrolü de en az iki yerde yaptırın..
cevabınız icin teşekkür ederim.

Daha önce cok konusu gecti biliyorum ama tekrar sormak istiyorum .Bu yaşta bir araç alırsam sizce ne sıklıkla sorun çıkaracaktır . Araç mekaniği , motorundan anlayan birisi değilim. Anlamadığım için Sanayi sitelerinde dolaşmayıda pek sevmem. Tamam ayda bir gitmeye razıyım :smiley:)

bu kısmet işidir.
bir sürü değişkene bağlıdır..

önceki sahipleri nasıl kullandı, bakımlarında doğru malzeme kullanıldı mı, hangi sıklıkla bakımları yapıldı, araziye girmiş mi, orijinal mi, daha önce kit takılıp sökülmüş mü vs..

öncelikle alacağınız araç tipine karar verin, sonra da bu alttaki başlığı sonuna kadar bir okuyun,

93-98 Grand Cherokee Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri