9.000 TL'ye Kadar Jeep CJ** Almak İstiyorum Ama Hiç Bir Şey Bilmiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,342

cemy

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben yenı katıldım aranıza benım bir sorunum var 9 bine yakın bi param var ve bu parayla bir cj-5oncelikli olmak uzere cj serisinden bi araba isityorum off-road gibi bi tutkum yok sadece kaportası ve motoru iyi durumda olsun yeter sizce bu paraya bulabilirimiyim nelere dikkat etmeliyim hangı yıl uretilen araclar daha iyi oluyo bu konu hakkında hiç bilgim yok eğer yardımcı olursanız cok sevinirim.
Şimdiden TEŞEKKURLER

Etiketler
Ynt: 9.000 TL'ye Kadar Jeep CJ** Almak İstiyorum Ama Hiç Bir Şey Bilmiyorum

1978 modelden sonraki cj`lerin önleri disk frendir,elektronik beyinlidir,4 ileri vites T-176 şanzımanlı olursa daha iyidir.Bu paraya biraz zor gibi görünüyor benim size tavsiyem gezenbiliri biraz daha takip edip yeterli bilgiye ulaştıktan sonra birazda para miktarını yükseltirseniz ve sabretmeyi bilirseniz istediğiniz kriterlerde bir araca sahip olabilirseniz yeterki aceleci davranıp yanılmayasınız.

CJ ayrı dünyadır... ;)

Forumda

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=185.0

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=245.0

Bu linklerde CJ leri bulabilirsiniz araştırma yapın öncelikle...

Bu arada hangi şehirdesiniz...

merhaba
isterseniz benim cj 5 satabilirim
[attachment=1]

SDC10263 1

teşeukkurler arkadaşlar ben istanbuldayım ama sehir olarak pek fark etmez eskişehirliyim ayrıca ynaı ankara istanbul izmit veya tatil beldelerinden birindede olsa fark etmez gidebilirim yanı biraz daha bırıktırmek istiyorum ama işte bi kere kanıma girdi duramıyorum ama biraz daha bilgilendirme sansınız varsa cok sevinirim genel bilgiler var sitede ama alırken nelerine dikkat etmeliyim nerelerde en cok sorun vardır bunlarıda yazarsanız cok sevinirim

arkadaşım ankara'ya yolun düşerse rauf ustaya uğra bir çayını iç, gereken bilgiyi sana verir.. Tel: 396 41 58

cemy' Alıntı:
teşeukkurler arkadaşlar ben istanbuldayım ama sehir olarak pek fark etmez eskişehirliyim ayrıca ynaı ankara istanbul izmit veya tatil beldelerinden birindede olsa fark etmez gidebilirim yanı biraz daha bırıktırmek istiyorum ama işte bi kere kanıma girdi duramıyorum ama biraz daha bilgilendirme sansınız varsa cok sevinirim genel bilgiler var sitede ama alırken nelerine dikkat etmeliyim nerelerde en cok sorun vardır bunlarıda yazarsanız cok sevinirim
eskişehirli olman yeterli benim için :smiley:) yolun maslağa düşerse beklerim ben ünal ne öğrenmek istiyosan ister döküman ister sözlü olarak alabilirsin :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=43239.0

gezenbilir üyelerine 10 000 e düşmüş, kaçırma.

gercekten bu konu için doğru yerde ve doğru insanlarla konuşuyorum bu zamana kadar kimse bukadar yardımcı olmamıştı cok teşekkurler hepinize ama ocellikle ulusotomotiv mutlaka gelicem bu aralar cok yoğun calıştım için pek fırsatım olmaıo ama bu ayı cıkartınca mutlaka gelip konuşmak istiyorum.ankaraya bu aralar cok zor ama mutlaka aklımda olucak. chala gonderdiğin cj-5 cok guzel ama en fazla param 9binla oda sağdan soldan anca yanı ustune cıkabilceğimi sanmıyorum ama genede bi arkadaşa teklif vermek istiyorum teşekkurler. :D

hayırlısı inşallah uygun bir araç bulursun arkadaşım

cj5lerin piyasası okadar değişkenki bir fiyat belirlemek vicdan işi maliyeti kurtarmadığı bir gerçek fakat her vidası önemli ayrıca bu tür klasik araçlara teklif usulu daha uygun gibi geliyor.henüz kesin rakam veremiyorum fakat 8-12 aralıgında bir aracım var galiba.hurda fiyatı 7000 ve ölüsü 6000tl diye biliyorum tabi 77-79 cj5 için.

teklife açık...

21092009018

orjinaline uygun 78 yılı standart donanım özelliklerine tamamen sahiptir.

21092009030

21092009025

21092009014

cjler üzerinde takılı olan donanıma ve aracın durumuna göre fiyatlandırılıyorlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR