90 lık mı 110 luk mu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MIRVANA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,248

MIRVANA

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba ben av tutkusu olan bir insanım ve av sayesinde yarı offrod yapıyorum onun içinde bir defender sahibi olmak istedim ama karar veremediğim 110'luk mu 90'lıkmı karar veremedim bana bu konuda desteklerinizi bekliyorum...

Etiketler
Ynt: 90 lık mı 110 luk mu

Daha büyük bagaj ve arka koltukta yolcu taşıyabilmek için 110.

BANA KALIR SA 110 LUK GENİŞ OLMASI AVANTAJ AMA ARAZİ ŞARTLARINA GÖRE 110 YERE DAHA İYİ TUTUNUYOR ŞAHSİ GÖRÜŞÜM VE DENEMELERİM

Bende bir avcıyım avda rahat etmek istiyorsan Defender 130 derim,ne 90 nede 110 burada mandıra sahibi bir çorbacıda vardı avda tadından yenmiyor 2006 modeldi sanırım

Ben de 90-110 kararsızlığında kalmıştım. Ama bir anda kendimi 110 sahibi olarak buldum. Pişman değilim :smiley:

tahadbx' Alıntı:
Ben de 90-110 kararsızlığında kalmıştım. Ama bir anda kendimi 110 sahibi olarak buldum. Pişman değilim :smiley:

Hiç pişman olunur mu şahsen ben kendimi 110'dan sonra 90 Nirvanaya ermiş gibi hissediyorum,Defender sahibi olmak kendine göre dili ağızı olan ama sizin sözünüzden çıkmayan vahşi bir hayvan beslemek gibi birşey en azından hergün 10 kilo et verip beslemek zorunda değiliz :smiley: :smiley:

Defender sahibi olmak kendine göre dili ağızı olan ama sizin sözünüzden çıkmayan vahşi bir hayvan beslemek gibi birşey

bu tabire hasta oldum. vahşi hayvan beslemek... tam olarak hissettirdiği bu bence de :smiley:

tahadbx' Alıntı:
bu tabire hasta oldum. vahşi hayvan beslemek... tam olarak hissettirdiği bu bence de :smiley:

Abi zaten bir aracı bu kadar vahşileştirip bir o kadar da insan arasına şehir içine ve trafiğe sokabilmenin,sahibinin harakterini duygularını belli bir normların içinde yansıtabilmenin diğer adı da Defender olsa gerek ;) :smiley: selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR