Acemi Off Roadçı :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ghostrider12 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,765

ghostrider12

hayatın içinde bir yol ;o yolun içinde insanlık...
Yer
istanbul gaziosmanpaşa
merhabalar..
bende aranıza yeni katılanlardanım ;D 2 aracımız var pek donanımımız yok ama kendi çapımızda eğleniyoruz gezilerden bizide haberdar ederseniz size katılmaktan mutluluk duyarız saygılar herkeze hayırlı günler .

13931729156975

Etiketler
Ynt: Acemi Off Roadçı :smiley:

Hoşgeldiniz
Geziler pek gizli saklı yapılmıyor sitede online oldugunuz sürece göreceksiniz zaten buluşma ve gezi konularını

sitede yeni olduğumdan dolayı sormuştum kusura bakmayın ;D
peki aracımın resminden pay çıkarırsanız gittiğiniz yollara uyumluluk sağlar mı ? ???

one ve arkaya ceki demiri yaparsan saglam bisey heryere girersin olmadigi yerde bypass yaparsin ormandan gidersin kaldigin yerde cekerler.tampon kirilir fln onada yapcak bise yok

araç bu haldeyken offroada çıkmak size pahalıya mal olacaktır
aracı en az 5cm yukseltmelisiniz.
lastikler MT olursa iyi olur

yoksa katılacağınız grubu takip etmekte zorlanırsınız kanımca

bugun gordum sizi giriste bi kac arabaydiniz gayette camurlanmis araba hayirli ugurli olsun guzel gunlerde kullanman dilegiyle :smiley:

şuan kullandığım araçla takas etmem gerekiyor ikinci aracı alçak durum yok şu anda bi araç var takas için konuştuğumuz kare kasa o yüzden buna karar kılmak zorunda kaldım yoksa dediğiniz gibi grand cheroke benimde aklımda olan bir araç :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR