Açıkarttırma Ile Ucuz Gezi Kitapları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan _ALBAY_ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,612

_ALBAY_

Yeni Üye
İnternetten Müzayede (Açık Artırma) yapan siteler.

Neydi o sahinden gittigidiyor gibi sitelerin ilk yayına girdiği sıralar. Kabul edelim hepimiz atladık. Şimdide çılgın gibi tepe tepe kullanıyoruz. E tabi herşey kullanım şekline göre kuruluş amacından sapabiliyor. İlk başta insanların hep kullanılmış kaliteli eşyaları bulabileceğini varsaydığı siteler bile zaman içinde bu özelliğini yitirip büyük ama sıradan birer ilan yada alışveriş sitesine dönüşebiliyor.

Lafı çok gevelemeyelim. Gerçekten seçkin kaliteli ürünlerle de karşılaşabildiğimiz busitelerde bulamadığımız diğer ürünler nolacak peki ? Sahaflarda satılmayı bekleyen kitaplar, antika dükkanlarında yeniden yıllanan eski eşyalar yada bir ustanın el emeği göz nuru tesbihleri. Artık çok büyük olmuş bu bilindik sitelerde çok büyük paralarla dükkan açamayanların hali ne olacak.

Şimdilerde bir çok yerde balatta, fatihte, kadıköyde, üsküdarda, ankarada, izmirde ve dahi bir çok yerde küçük mezatlar yapılmaya başlandı. Küçük mezatlar diyip geçmeyelim. Öyle güzel nadide parçalar, baskısı tükenmiş kitaplar ve daha neler neler çıkıyor bu müzayedelerde. Hani herşeyi internette arasam bulurum sanıyoruz ya. Cidden öyle değil. Ama çok ta üzülmeyin. Bunun için bazı yeni siteler kuruldu.

İnternet üzerinden gerçekten müzayede yapan ve gerçekten güzel malzemeleri satışa çıkaran yeni siteler artık online. Sahaf sahaf dolaşmaya belki gerek kalmadan buralardan çok güzel kitaplara ulaşabilirsiniz. Belki de gördüğünüz bir antika eşyaya aşık olursunuz.

Ben de bu sitelerin en yenisi ve belki de en iddialısı olan www.mezatvar.com ile tanıştırmak istiyorum sizi. Birçok gezi kitabını 3 tl ye aldığım güzel bir site. Çok uzatmayalım isterseniz lafı. En iyisi bi gezin görün siteyi. Zaten beğeneceksiniz.

Satıyorum satıyorum saaaaattttt tım.!!!!

www.mezatvar.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.