Acil Yardım Lütfen... 2.7 Crd Wj Oil Seperator...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atk07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,114

atk07

Yeni Üye
Yer
Antalya
İyi aksamlar beyler, 2.7 crd wj de oil seperator diye bir parca var. Krank havalandırma gibi sanki. Bu parcanın hortum ucundan baya baya üfleme geliyor. Yağ çubuğumdam gram üfleme yok. Motor yağ doldurum kapağından da normal şekilde üflem geliyor. Bu olay normal mi? Yoksa silindir piston segman basıma bela mı olacak? Değişim gerekirse fiyatı konusunda bilgi sahibi var mı?

Etiketler
Tekrardan merhaba,

Belirttiğim durum kafamda soru işareti bıraktığı için aracı almaktan vazgeçtim ancak yine bir wj arayısındayım. İlgili parçayı işaretledim. Hala bu kadar üfleme olmalı mı konusunda düşünmektedeyim. Aynı araca sahip arkadaşlar uygun bir zamanlarında kendi araçlarındaki tecrübelerini paylaşabilir mi?

Inked oil seperator wj LI

Zaten yağ buhari vermesinde sıkıntı yok. Sadece miktarı benim kafamı karıştıran, benim expertiz yaptırdığım araçta inanilmaz bir yağ buhari geliyordu. O yüzden baya endişelendiriyor ve almaktan vazgeçtim. Ama acaba bu akışın normali nasıl onu merak ediyorum. Yoksa motor yaptırmak zorunda kalabilerdim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR