Adana Kamp Ekibi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan thelut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,565Merhaba Adana'da bir kamp ekibi kurmak istiyorum beraber trekking ve kamp yapmak için Adana'da Kampçılık için çok potansiyel yer var bunları değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum iletişime Geçin..
Merhaba, mersindeyim ben, tam olarak tecrübem var diyemem fakat uygun olursa katılmak isterim.
 
Merhaba adana da yaşıyorum 24 yaşındayım ALİ adım kamp deneyimim oldukça fazla adana ve mersinde özellikle mersinde her yerde kamp yaptım kız arkadaşımla gerek erkek arkadaşımla ekibe katılmak isterim bende böyle bir ekip arıyordum aligurer11@gmail.com adresinden veya buradan ulaşabilirsiniz.
 Merhaba Adana'da bir kamp ekibi kurmak istiyorum beraber trekking ve kamp yapmak için Adana'da Kampçılık için çok potansiyel yer var bunları değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum iletişime Geçin..
Merhaba bende Adanada yaşıyorum daha önce kampa gittim ve bir grupla daha gitmek istiyorum eğer bana geri dönerseniz sevinirim.
 3 yıl olmuş ama hala aktif olan varsa yazabilir bana da ekip lazım kamp hakkında deneyimlerim var
Merhaba bende Adanada yaşıyorum daha önce kampa gittim ve bir grupla daha gitmek istiyorum eğer bana geri dönerseniz sevila istiyorsanız ekibe katılabilirsiniz
hala ekip lazımsa katılabilirsiniz
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,058
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

SON KONULARGeri
Üst