Adria Aviva 360dk 2020 Modeli Ağırlık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emurat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,161
Şu anda alınabilecek en mantıklı karavan olduğunu düşünüyorum
730 kg ve O1 belgesi olsun yeter
Şahsi eşyalarla 800 kg olsa da bir sorun olmaz
Sonuçta 730 kg olduğu hem O1 belgesinde yazacak
Hem de karavan şaşisinde şirket bunu yazmıştır

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba bu karavanda kampanya vardı halen devam edıyormu acaba 730 kg olduğu kesınmıdır ?

Etiketler

merhaba bizde adria aviva 360 dk yeni aldık . güneş paneli ve stabilizatör ekledik birde tente iki tüp ıvır zıver derken ağırlık 1000kg buluyor. Arabaya çeki demiri geldiği için ruhsata işlettik. ehliyettede değişiklik olucak şimdi.

Şu anda alınabilecek en mantıklı karavan olduğunu düşünüyorum
730 kg ve O1 belgesi olsun yeter
Şahsi eşyalarla 800 kg olsa da bir sorun olmaz
Sonuçta 730 kg olduğu hem O1 belgesinde yazacak
Hem de karavan şaşisinde şirket bunu yazmıştır

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
merhaba bizde adria aviva 360 dk yeni aldık . güneş paneli ve stabilizatör ekledik birde tente iki tüp ıvır zıver derken ağırlık 1000kg buluyor. Arabaya çeki demiri geldiği için ruhsata işlettik. ehliyettede değişiklik olucak şimdi.

Hayirli olsun. Radarimdaki bir kac üründen biri. Aynı markanin 360dk ve 472pk modelleri cok hosuma gidiyor.

Siparis sonrasi ne kadarlik bir bekleme suresi gecirdiniz?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirli olsun. Radarimdaki bir kac üründen biri. Aynı markanin 360dk ve 472pk modelleri cok hosuma gidiyor.

Siparis sonrasi ne kadarlik bir bekleme suresi gecirdiniz?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz o konuda biraz şanslıydık yolda olan bir partide son kalanı aldık geçen hafta aldık cumaya teslim edicekler . Ama normal bekleme süresi2 ayı buluyormuş ☺️

merhaba bizde adria aviva 360 dk yeni aldık . güneş paneli ve stabilizatör ekledik birde tente iki tüp ıvır zıver derken ağırlık 1000kg buluyor.
------------------------------------------------------
Hayırlı olsun.
Trafik kaydı için firma 01 mi verdi, yoksa 02 mi..?
Yurt içinde çok farketmez ama avrupada özellikle de Almaanya da
kazara kantara soktular mı,
başınız derde girer zannederim.
730 Kg lık karavan 1.000 Kg. çekiyor..!?
Hüseyin Bey bu işin detayını iyi bilir.
Detayları açıklarsa eğitici olur.

Bir de alt yapı bu yüke uygun mu, iyi kontrol edin.

Son düzenleme:

Hayırlı olsun şanslıymışsınız stoktan hemen almışsınız.
Bizde sorduk 4-5 dedıler vırusten dolayı.13.500 euro kampanya fıyatı vardı baska bır ındırım yaptılarmı acaba
huseyın beyle bende gorustum tel gıdemedım yanına.

Hayırlı olsun şanslıymışsınız stoktan hemen almışsınız.
Bizde sorduk 4-5 dedıler vırusten dolayı.13.500 euro kampanya fıyatı vardı baska bır ındırım yaptılarmı acaba
huseyın beyle bende gorustum tel gıdemedım yanına.
BEn gecen hafta gittim, Kaya bey ile görüştüm o kampanya fiyatı artık yok dediler o günkü kur ile 125.000 tl oldu dediler, 472PK ya baktık onada 148 falan dendi ve 4-5 ay beklemek gerekecekmiş. Bizde ordan cıktık Premio Live 430 TK peşinatını ödedik. Ağırlık olarak aynı neredeyse fiyat olarakta Aynı paraya güneş paneli dahil ayrıca Standarttında Stabilizatör ve Al Ko amortisörler ile geliyor. 360DD de bunları haricen almak gerek. Ayrıca daha ferah ve kullanışlı geldi Bürstner. Düşünen birde o seçeneğe baksın derim.

BEn gecen hafta gittim, Kaya bey ile görüştüm o kampanya fiyatı artık yok dediler o günkü kur ile 125.000 tl oldu dediler, 472PK ya baktık onada 148 falan dendi ve 4-5 ay beklemek gerekecekmiş. Bizde ordan cıktık Premio Live 430 TK peşinatını ödedik. Ağırlık olarak aynı neredeyse fiyat olarakta Aynı paraya güneş paneli dahil ayrıca Standarttında Stabilizatör ve Al Ko amortisörler ile geliyor. 360DD de bunları haricen almak gerek. Ayrıca daha ferah ve kullanışlı geldi Bürstner. Düşünen birde o seçeneğe baksın derim.
Hayırlı olsun demek Kampanya bıtmıs ozaman baska karavanlara bakacagız.
Sız tam olarak nerden aldınız ve ne kadara mal oldu acaba bende bakmıstım Bürstner

Sız tam olarak nerden aldınız ve ne kadara mal oldu acaba bende bakmıstım Bürstner

U Caravan Egemen Bey ile görüştüm. Adımı verip bir konuşun gidip yerine görün 360DD yakından incelediyseniz birde onu ineleyin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR