Alınık Jeep Grand Cherokee zj (97-98) ya da wj (99-00)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrstar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,897

mrstar

Kamp II
Yer
istanbul
Selamlar,

Aile içinde kalmasını istediğiniz aracınıza talibim.

(Aile dedikten sonra km orjinal olsun, sorunsuz olsun, hile hurda olmasın dememe gerek yok, bu nedenle kendisini aileden hissetmeyen arkadaşların aracını en azından şu an için düşünmüyorum)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Aracımı sattım, zaman zaman yaya zaman zaman motorizeyim.

[attachment=1]

DSC05755

Etiketler
Ynt: Alınık Jeep Grand Cherokee zj (97-98) ya da wj (99-00)

Ümit bey afıınıza sığınarak bir soru soracağım, umarım gaf yapmam; bu resimde ki araç size mi aitti? sattığınız fiyatı sormayacağım ama eğer varsa bilgilendirme amaçlı daha detaylı resim ekleyebilirmisiniz? saygılarımla

Rica ederim,
O araç abd sitesinde estetik olarak içimi gıdıklayan öylesine bir wj renk olsun diye koydum fotoğrafını
kendi aracım palio speedgear idi 2004 model
saygılar ümit

hahaaa evet gerçekten enfes bir araçmı. hem rengi hemde duruşu ile. neyse daha iyileri nasip olur inşaallah bizlere. sizde umarım aradığınız aracı en kısa sürede bulursunuz.

teşekkürler, bekliyoruz alternatifleri gerisi kısmet artık...

sevgili arkadaşlar,

Beklediğim araç gezenbilirden çıkmayınca malum siteden bir araç buldum, hafta sonuda Master serviste ekspertize gittik yoğun tempolarına rağmen araca yeterli ilgiyi gösterip kafamdaki soru işaretlerini silen Yasin bey ve arkadaşlarlarına teşekkür ederim.

Araç sahibine küçük bir kapora verilmiş olup işler yolunda giderse 09.06.2010 da nüfusuma almış olacağım, muayene başta olmak üzere bir sürü eksiği olan araç yakında ellerinizden öpecek :D

şu an için söyleyebileceğim:
97 model 5.2 mor
Değişeni olmayıp boyası bol
Garantisi devam eden atiker lpgli
vs..
[attachment=1]

IMG 0790

Hayırlı olsun araç güzel gözüküyor keyifle kullanın kazasız belasız.

Slm Ümit Bey,Öncelikle aldığınız araç hayırlıolsun.. Güle güle kullanın. Aracı kaça aldınız ve km kaç? İyi Günler...

bekece' Alıntı:
Selam Ümit Bey,Öncelikle aldığınız araç hayırlıolsun.. Güle güle kullanın. Aracı kaça aldınız ve km kaç? İyi Günler...

teşekkürler, 15 küsüre el sıkıştık kaporamızı verdik ama aracı daha almadık dünyanın binbir türlü hali var malum ruhsatı alıp eve gelmeden benim demek olmaz. Araç 190 000 km orjinalmiş bu arada aramızda kalsın Master servis ekspertiz ücreti almadı teşekkürler Master ve Gezenbilir kardeşliği :D

Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...Yakın gelecekte LPG'li tüketimin detaylı sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim. Kim bilir belki bizede kısmet olur birgün 5.2 Litre :smiley:

Selam Ümit, ilginize teşekkürler. Araçta Atiker lpg olduğunu yazmışsınız.Kullandığınızda sizce fark var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...Zira bende bu aracın aynı model ve aynı özelliklli olanını buldum.Sahibiyle anlaşmaya çalışıyoruz.. Hayırlısı bakalım. 8)

bekece' Alıntı:
Selam Ümit, ilginize teşekkürler. Araçta Atiker lpg olduğunu yazmışsınız.Kullandığınızda sizce fark var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...Zira bende bu aracın aynı model ve aynı özelliklli olanını buldum.Sahibiyle anlaşmaya çalışıyoruz.. Hayırlısı bakalım. 8)
Selamlar, aracı bugün teslim aldım satışta filan sorun çıkmadan 15 dk da bitirdik işi jeep bölümünde bir konu açtım yardımlarınızı beklerim...
lpg benzin arası farkı sormuşsunuz, lpg ile gazlamış gidiyordum gaz bitti düdük sesi geli araba benzine geçti düdükten başka fark ettiğim bir şey olmadı, şu an arabayı tanımıyorum hantaldır atiktir diyemem ama farkı bugün hissedemedim :D

Sayın mrstar aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri