Alınık Land Rover Defender 110 SW Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nordic1903 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,952

nordic1903

Grizzly Bushcraft
Yer
Kavacık - Istanbul
Web
www.imageresim.com
1989 Model ve üstü Dizel Defender 110 SW araştırmaktayım..Sevgili LR Üstadlarımızın önerileri doğrultusunda araç bakmamın bana daha yararlı olacağını düşünüyorum..

Almak istediğim Defender'ı kısa vadede ( 2010 sonuna kadar ) kullanmak daha sonra şasiye kadar inip modifiye etmek ve expedition aracı haline getirmek istiyorum.

Fiyatta limitim aracın durumuna göre 12 ile 16 000 TL arasındadır..Tabi aracın üstadlar tarafından tavsiyesi önceliğimdir :smiley:

Saygılarımla

Cenk

Etiketler

Ynt: Alınık Land Rover Defender 110 SW Dizel

Teşekkür ederim ama araç toplamaya şu an için bütçem müsait değil :smiley: Alıp hemen binmek istiyorum..Şaseye kadar inme işlemini 2010 sonunda yapmayı planlıyorum..Hazırda eli yüzü düzgün Defender var ise elinizde onlar için konuşabiliriz..Özelden fotoğraflarını da yollayabilirsiniz..

Saygılarımla

Cenk

selam size bu linkteki arıcı oneriyorum

http://www.sahibinden.com/fazla_soze_gerek_yok-28WQQaXQQ21276881WQQpXQQdisplayitem

Selam Fatih Bey ;

Aracınızı sitede biraz incelemiştim.Limitlerimin biraz üstünde bir fiyatı olduğundan sizi aramadım.Bu fiyata çıkabilmem için araçla ilgili biraz daha bilgi almam gerekiyor..Ve tabi daha sonra çok güvendiğim Hüseyin Usta ( Keyifadamı ) nın onayı gerekecek..

- Araç nereden çıkma ?
- Hidrolik Direksiyonu var mı ?
- Kaç yıldır kullanıyorsunuz ?
- Yenilenen parçalar var mı ? Varsa listeleyebilirmisiniz ?

Bu tip sorular sormak zorundayım çünkü 2009 Ağustosundan beri araç bakıyorum ve çok acayip olaylarla karşılaştım..Çok detaylı bir planlama yaptım o yüzden çok hassasım..Ne olur anlayışla karşılayın..

Saygılarımla

Cenk

agır bakımları ben almadan kısa sure once yapılmış listeleri var. şuan yalnış hatırlamıyorsam faturanın istanbul gungoren adreslı servis tarafından yapılmış.
aracın tek kusuru hidrolik direksiyon olamaması.oda benim için problem olmadıgı için üzerinde hiç durmadım.
geçtigimiz ramazan ayında zeytinburnu n dan aldım taksı alacagım onun için satiyorum. 2005 fiat albea arıyorum.

O aracı hatırlıyorum..11 500'a satmışlardı..O zaman paramın bir kısmı eksikti..Çok kötü durmuyordu..Hatta bu sitede hala ilanı durur..Dediğim gibi ben ancak hidrolik direksiyonlu bir araca 15-16 verebilirim..Tahmin ediyorum siz de bu aracı 13-14 civarına vermek istemezsiniz...Sizin aracı istediğiniz fiyata alsam bu sefer hidrolik taktırmam en az 1500 TL ( Diğer rutin bakımlarını saymıyorum ) olur..Siz de takdir edersiniz ki 18 - 19 aralığında çok çok iyi araçlar var sahibinden.com'da..

Saygılarımla

Cenk

merhabalar sahibimden .com da 10641474 ve 19551422 nolu ilanlar benim ..iki farklı araçtır,,birbirlerinin aynı görünüşde olduğunda tek resim kullandım ...ikiside kesinlikle masrafsıf araçlardır

jamboree66' Alıntı:
merhabalar sahibimden .com da 10641474 ve 19551422 nolu ilanlar benim ..iki farklı araçtır,,birbirlerinin aynı görünüşde olduğunda tek resim kullandım ...ikiside kesinlikle masrafsıf araçlardır

Teklifiniz için teşekkür ederim..Ben Defender'ı mümkün olduğunca orjinal haliyle almak istiyorum..Uygulamaları da kendi beğenilerim doğrultusunda yapmak istiyorum..

Saygılarımla

Cenk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR