ALM - Acmat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,526

Etiketler
Ynt: ALM/Acmat

kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullan nadir abi güzel birşey çıkacağı zaten belliydi ama güzel kelimesi bu araca biraz hafif kalır yoldakilerin sadece baktığına şükretmek lazım galiba ben olsam imzalı resmini isterdim :smiley:

Nadir abi Lopez'de Acmat'ın boyasının çizileceği garantisini verebilirim ;D Discovery yapraklara sürterek geçiyorsa Acmat'ın dallara dayanacağı kesin :-\ yolun sonları biraz dar ağaçların oluşturduğu bir tünelden geçiyorsunuz ama yolun göüntüsü enfees :eek:

Bu çılgın aleti fotoğraftan değil yanından izlemek gerek. Fotoğraftakinden daha haşmetli duruyor. Bana Batman filmlerindeki ilginç arabaları anımsattı bugün incelerken ;D

Abi hayırlı olsun güle güle kullan süper olmuş !
XXL bir araç

Böyle siyah renk ve sade görünüşte çok güzel... 8) 8) 8)

Dif.lock yok Mert.Aks başlarını söküp baktık,ancak daha detay için def. indirmemiz lazım.O zaman ona göre hareket edeceğiz.Ancak çamurda oldukça iyi,çoğu yerde 4x4 bile açmadık.Kum perf.merak ediyorum,ama tonaj problem olabilir.
Bu arada Mog'un ön def.değiştik.

mertim o kadar büyük araçta dif.kilidine gerek olmaz kanımca...zaten ağaç deviren güçte bir vinci var en kötü ihtimal.bide 4çeker kamyonlarda dif.kilidi yok galiba...

Differansiyel kilidi her zaman gereklidir bence, sonuçta o aracın da zorlanacağı zeminler olacak, bu durumda çekiş tek tekere kadar düşecektir. Diff lock olmayan araç battığında 2 çeker bir araçla aynı duruma düşer

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR