Ankara Defterdarlığı Satılık 1998 Model Land Rover

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahir110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,549

tahir110

Ana Kamp
130'luk çift kabin benzinli modeli Ankara Defterdarlığı tarafından 7.000tl'den satılığa çıkmış ilgilenen arkadaşlarımıza duyurulur. ilan malum sitededir. alabileceğimi bilsem düşünmez alırdım. favori araçlarımdan birisi. umarım site içinden alan olur...

Etiketler

Ynt: Ankara Defterdarlığı Satılık 1998 Model Land Rover

bu aracı 25-30 bine alır 60 bine satışa koyar land mafyası. demedi demeyin, boşa hayal kurmayın:smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

bakalım zaman geçsin hele bir, inşallah ben haksız çıkarım.

1998 Model Benzinli olunca makinası ne oluyor?
Hacimden V8 değil gibi görülüyor. Normal Benzinli olsa,
Beygir tutmuyor.

Çok güzel araba ama....
Al boya, Yükselt, Avustralya'da Süper Camper'lardan bir olur.
Kasanın üstüne bir sepet. Sepetin üstüne bir çadır.
Kasaya küçük bir mutfak filan... Yana doğru tente...

Modelli ve diri duruyor.

LRTD5' Alıntı:
Çok güzel araba ama....
Al boya, Yükselt, Avustralya'da Süper Camper'lardan bir olur.
Kasanın üstüne bir sepet. Sepetin üstüne bir çadır.
Kasaya küçük bir mutfak filan... Yana doğru tente...

Modelli ve diri duruyor.
Orası kesin , onun için konuşup duruyoruz ya.:smiley::smiley::smiley:

Dün Ankara'da demir işleri yaptırdığım bir atölyeye gittim benim Defender'la.Aracı görünce abi bir cip satıyorlar internette gördüm almayı düşünüyorum dedi.
Açtı bilgisayarda aradı bulamadı,aldım mause'u history'den koydum önüne.Bu aracın linki'idi.Dedimki boşa heveslenme bu araç 25-30'a gider sende avcunu yalarsın .:smiley::smiley:
Dediğiniz gibi araç gerçekten güzel ve diri, hele bir 300 tdi ise tadından yenmez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR