Ankara Gölbaşı Tır Parkı...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,108

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Bu sene karavanım Piri'ye yeni bir yer olarak bu tır parkını buldum.
Aylık ücreti 250 lira elektrik yok. Tuvaletler gördüğüm kadarıyla iğrenç durumda.
Ama şehre yakın düz zemini olan karavan parketmeye uygun bir yer.
24 Saat güvenlik var.
Kısa süreli konaklama fiyatı (Günlük) farklıdır. Ama o da çok cüzi bir şey.
Bilgilerinize. Özellikle karavanına yer arayanlara.

Etiketler

ermus35

Kamp II
Yer
izmir\ tire
upload_2019-11-12_10-24-37.png

yücel bey konumu haritaya girince burası çıktı ama doğru mudur? boş bir arazi gibi duruyor. teşekkürler.

pasolvon

Hayat bir gün, o da bu gün!
Yer
İstanbul
Web
kampingler.com
Arkadaşlar,
Malesef Tır Parkında tuvaletler arıza yaptı ve yaptırmak yerine üzerlerine arızalı yazıldı.
Şu anda Tuvalet sıkıntısı var.
Üstad. Her şerde bir hayır vardır derler. Sen bu tır parkı işini bir daha düşün bana kalırsa.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Tır parkını seviyorum,
Güvenli ve Düz, Yerler çakıl dökülü ve çamur olmuyor. Fiyatı uygun ve 24 saat güvenlik var. Tuvalet konusunu dışarıyla halledebilirim. Tır Parkının girişi çıkışı her iki yönde de, yani hem Ankara, Hem de Konya yönüne çıkış yapmak için çok uygun. Bir çekme karavancı için bu tır parkı bir harika.

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Yücel Hocam, koordinatta bir sorun var sanırım. Koordinata göre, yol kenarında çukur bir bölge görülüyor. Hiç bir tesis yok. Gugıl harita eski, tarihliydi, yandex de de su basmış görülüyor. Bir kontrol edebilir misiniz?

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Haritada gösterilen yer kesinlikle doğru,
Şu anda orada bir Tır Parkı var.
Google'ın harita görüntüsü eskidir.
Daha bugün Tır Parkındaydım.
Bütün günü karavanımda geçirdim.
Karavanım halen orada durmakta.
Selamlar...

ahde06

Yeni Üye
Yücel bey merhaba aranıza yeni katılıcam,çekme karavanım mart ayında teslim edilecek fakat Ankarada park alanı konusu sıkıntılı nerelere bırakabilirim bilgi verirseniz sevinirim tşk.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Yücel bey merhaba aranıza yeni katılıcam,çekme karavanım mart ayında teslim edilecek fakat Ankarada park alanı konusu sıkıntılı nerelere bırakabilirim bilgi verirseniz sevinirim tşk.
En iyi yer Güney Karavan'da. Aylık cüzi bir ücretle karavanınızı Kayaş'taki karavanparka bırakabilirsiniz. Üstelik ısınma hariç elektrik alabilir ve su ve tuvaletlerden faydalanabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
100,578
Kayıtlı Üye Sayımız
168,771
Kaydolan Son Üyemiz
05FATİH55

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir