DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Ankara'da Kamp Ekibi

'KAMPÇILIK' forumunda ugurcanczm tarafından 16 Şubat 2019 tarihinde açılan konu 754 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

1. ugurcanczm

ugurcanczm Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba ismim Can. Ankara'da yaşıyorum. Kamp konusunda çok deneyimli olmasam da yapmayı seviyorum. Grup bulamadığım için kafalayabildiğim arkadaşlarımla ya da tek yapıyorum. Çevrem genel olarak çok doğa aşığı olmadığı için gelenlerin hevesi kampın zorluklarını görünce kırılıyor, tek gitmek de pek güvenli değil. Ankara'da aktif bir grup varsa ya da kamp yapan arkadaşlar varsa katılmak isterim. Yoksa da kurulması şart diye düşünüyorum.

2. cide2

cide2 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4

3. hayri63

hayri63 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    8
    merhaba,ben istanbul dan hayri.Ben de sizin gibi grup halinde kamp yapmak istedim.Ancak kurulu gruplara katılmak pek iyi olmuyor.Çünkü kafa dengi arkadaş bulmak çok zor.Katıldığınız grup içinde mutlaka size ters düşen şeyler oluyor veya yabancılık çekiyorsunuz.En iyisi kendi grubunuzu kendiniz kafanıza göre kurmak.

4. ugurcanczm

ugurcanczm Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Bu konu bayadır inaktif olunca, linkler de çalışmayınca yeni konu olarak açayım dedim.

Hocam selamlar. Ben bu kamp işlerinde çok deneyimli değilim en azından hem birilerinden bir şeyler öğrenir hem de kendi tecrübelerimi edinirim diye düşündüm. Sonrasında illa ki kendi grubumu kurarım ama şimdilik çevremde doğa aşığı benden başka pek kimse yok. Teşekkür ederim uyarınız için.

5. alpaksin

alpaksin hookamp

Alınan Beğeni:
    4
    Meslek:
    öğrenci
    +1

6. CAMPERMAN

CAMPERMAN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Çok kalabalık yerine 3-5 kafa dengi ile mükemmel işler çıkarılabilir