Antoff - Gezenbilir Buluşması; Antalya - Tekirova (Kemer) (22 - 24 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 853
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 89,592

Etiketler
Ynt: Antoff - Gezenbilir Buluşması; Antalya - Tekirova (Kemer) (22 - 24 Ocak 2010)

Bir işaret koyalım nasılsa gelen olur bir resim koyan olur bende pazartesiden itibaren Türkiye turuna başlıyorum iki haftalık bir seyahatim olacak dilerim arkadaşlar da kazasız belasız gidip gelirler

Ynt: Antoff - Gezenbilir Buluşması; Antalya - Tekirova (Kemer) (22 - 24 Ocak 2010)

Tüm arkadaşlarımızdan rica ediyorum :smiley:

İşaret koymak yerine "haber ver" butonunu kullanalım lütfen ;)

Selamlar...

antalya gezenbilir buluşmasından sicacık kareler...

DSCF0151

Mini10

Mini22

Mini14

Mini12

ceranus' Alıntı:
Hepinize keyifli ve bol aktiviteli bir etkinlik diliyorum, etkinlik fotoğraf ve anlatımlarını paylaşacağınız linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47373.0

nasıl buraya atacaz fotoları

Merhaba Osman Bey,

Gelemedim ama aklım orada, hava durumu nasıl ::smiley:

Siz atın fotoları buraya, ben Off-road Gezilerimiz başlığına taşırım :smiley:

Selamlar

yağmur cok yogun.....yagıyordu şimdi durdu...kapalı pazar yerıne kamp alanını tasıdık...herkez mutlu...saygılar

Daha varsa yükleyin siz, yüklediklerinizi ana başlığa taşıdım ben :smiley:

Taze görüntüler için teşekkürler, iyi eğlenceler ;)

Gezenbilir&Antoff pankartı çok güzel olmuş, fotoğrafların devamını bekliyoruz.

Hava durumu 15 derece diyordu Antalya için, oldukça iyi bir sıcaklık ama yağış ne durumda acaba, geceyi nasıl geçirdiniz?

Yoldayız Dönüşe geçtik, Akşama paylaşırız bol foto ve video getiriyoruz.

Antalyalı Arkadaşlarımza muhteşem organizasyon ve misafirperverlikleri için çok teşekkürler.

Şimdilik bukadar, detaylar akşama . ;)

[attachment=1]

[attachment=2]

Tüm Ankara Grubu adına Kemerden selamlar.

101 6913

101 6981

antoff adına tüm gezen bilir katılımcı arkadaşlara hepinize teşekkürler

umarım sizleri ağırlamaktan saygıda kusur etmemişizdir sizlerin memnun edebildiysek ne mutlu bizlere.
okadar uzun yorucu gecen yolculugu bizlerin davetlerinik kabul edip katıldınız .

emeği geçen tüm arkadaşlara tekrer sonsuz teşekkürlerimi sunarım.. ahmet demir..

ben çok resim alamadım görevliolmamdan olan resimleri atıyorum

ayrıca izci ekibine özellikle teşekkürler..

100 2229

100 2232

100 2234

100 2235

100 2233

2 ci kamp alanına intikal edilirken..

100 2236

100 2237

100 2238

100 2239

100 2242

Herkese selamlar,
Antalya ev sahipliğini çok çok iyi yaptı ve çok güzel 2 gün geçirdik :smiley:
Tüm Antalya ekibine teşekkürler ederiz :smiley:
Bursa ya yaklaşık 1 saat önce vardık,yolda Kütahya dan Bursa ya kadar kar yağışı vardı ama kuvvetli değil yollarda da herhangi bir aksama falan yoktu,sadece yavaş gitmek zorunda kaldık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.