Araç Üstü Çadır Tavsiyesi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fidodido Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,423

fidodido

Kamp II
Merhaba arkadaşlar Nissan Qashqai aracım için kaliteli bir araç üstü çadır satın almak veya yaptırmak istiyorum.
Özellikle kış kamplarında kullanacağım için kaliteli olması benim için önemli.. görsel olarak güzel ve sağlam yabancı ve yerli markaları,yaptırabileceğim yerleri tavsiyelerinizde belirtirseniz sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Etiketler

bu konuda ben de bir araştırma içindeyim. Şimdilik mart camper ve zümrüt çadır ile görüştüm. fiyat aldım ancak henüz karar vermiş değilim. bir de huma oto ya bakalım.
teşekkürler

Freecamping'in Port bagaj sistemi araç üstünde şık dursa'da iç dizaynı ve malzeme olarak basit ve ilkel geldi açıcası.. diğerlerine de araştırıyorum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sahibinden sitesi üzerinden Maggiolina yazıp en pahalıdan ucuza diye sonucu aratırsanız fiyat konusunda aşağı yukarı bilgi sağlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende duster için araştırıyorum freecamping Bursa'da yapan varmış kullanan varmı
Ben iki senedir kullanıyorum gayet başarılı tavsiye ederim arkadaşlar yabancı
Marka ürünleri iki katı fiyatına satın almaktansa yerli üründe bu tarz çalışmalara destek vermek gerektiğini düşünenlerdenim ayrıca şu an ürettikleri cadir maggiolini den daha kaliteli diyebilirim hem malzeme kalitesi hemde dizayn olarak ayrıca hiçbir yurtdışı üründe görmediğim içinde fermuarlı giydirilen kışlık montu var böylelikle çok düşük sıcaklık değerlerinde bile gayet konforlu olabiliyor 50f10e9788338c857cddb3b05f4b2ee2 025fc26b5a34d2a0ee3842021106fb50 2e058cda616169536071f5a0572cba34

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben iki senedir kullanıyorum gayet başarılı tavsiye ederim arkadaşlar yabancı
Marka ürünleri iki katı fiyatına satın almaktansa yerli üründe bu tarz çalışmalara destek vermek gerektiğini düşünenlerdenim ayrıca şu an ürettikleri cadir maggiolini den daha kaliteli diyebilirim hem malzeme kalitesi hemde dizayn olarak ayrıca hiçbir yurtdışı üründe görmediğim içinde fermuarlı giydirilen kışlık montu var böylelikle çok düşük sıcaklık değerlerinde bile gayet konforlu olabiliyor 50f10e9788338c857cddb3b05f4b2ee2 025fc26b5a34d2a0ee3842021106fb50 2e058cda616169536071f5a0572cba34

firma bilgisi rica ediyorum.

teşekkürler

Maggioliniden daha kaliteli derken hangi ozellikleri karsilastirdiginizi ogrenebilir miyiz?
Ornegin ruzgarli havaya ayni direncle direndigini test etme imkaniniz oldu mu? Hangisi daha hafif? Yakit tuketimi icin hangisi daha ayrodinamik? Bilmedigim icin soruyorum.

Maggioliniden daha kaliteli derken hangi ozellikleri karsilastirdiginizi ogrenebilir miyiz?
Ornegin ruzgarli havaya ayni direncle direndigini test etme imkaniniz oldu mu? Hangisi daha hafif? Yakit tuketimi icin hangisi daha ayrodinamik? Bilmedigim icin soruyorum.
Söylediklerinizin hepsini test ettim kapali halde arac ustunde aerodinamik yapisi nedeniyle rüzgar sesi daha az her ikside fiber malzeme ama iç kaplamalar free camping de daha güzel ayrıca kilit sistemleri freecamping de daha pratik ve kullanışlı açılıp kapanması için gerekli olan makas sistemi maggiolini de baş ve ayak kısmında freecamping de yanlardan 4 adet monte edilmiş buda açık halde iken sallanmasini azaltıyor ama en önemli etken yerli ve fiyatının maggiolini ye kıyasla yarıdan daha az olması fiyat ve kalite dengesini kurduğunuz da freecamping açık ara öne geçiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri