Arazi Görmemiş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,413

highoutput

Zirve
Yer
izmir
Benim eski kare kasayı satılık ilanında gördüm , açıklamalarda arazi görmemiş günlük kullanıldı yazılmış :smiley: :smiley: :smiley:

2006 da bendeyken 198.000 milde olan araç şimdi 220.000 km olmuş ? ?

1992 Jeep Cherokee 4.0 43.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 624526789

ben ilanımda kamp ve arazi gezilerinde kullanıldı yazmışım doğruyu yazmak kerizlik olarak kabul ediliyor galiba :( bide fotoları arazidekileri koymuşum :smiley:

Satilik Jeep Xj 4.0l Highoutput Orijinal Karekasa

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
tipik galerici yalanları. galeriden araç alınmaz. borcu olan batak adamdan araba alınmaz. "bayan" şoförden istisnalar haricinden araç alınmaz. kadın şöför değil dikkat.

aynen tipik galerici ilanı. her zaman söylüyorum galeriden asla ve asla araba almayın.

yakında bir yasa çıkıyor. 5000 km yada 5 yıl garantisi vermek zorunda kalıcak galericiler. bakalım o zaman ne yapıcak çakallar..

5 yıl çok saçma olur. 6 ay versinler o bile yeter. 5000 km makul.

bir tane porsche carrera 4 s e bakmaya gitmiştik. E200 kompresör ile takas edecektir zamanında. sene 2006 filan. galericiye göre porsche 15 bin km deydi. ama arabaya gidip bakınca koltuğun 50 bin kmde olduğunu, vites topuzunun ise 120 bin km de olduğunu görüp geri dönmüştük. :smiley:

galeriden 3 defa araç aldım (ki hiç sevmem ve karşıyımdır)
  1. araç konsinye idi, çok çok iyi çıktı, sahibi fabrikatördü, ufak tefek masrafları çıktı ki normal
  2. araç konsinye idi, iyi çıktı, sahibi fabrikatördü, masraf düşündüğümden biraz fazla çıktı, benim hatam, iyi inceletmedim,
  3. kendi aracıydı yukarıdakilerin hepsi aynen geçerliydi, benim hatam, birine güvendik araçtan anladığını düşündüğümüz, anlamıyormuş :smiley:, satan galerici su katılmamış ........ (hayal gücüne göre doldurulabilir)
buradan çıkabilecek ders, zenginin konsinye bırakılan araçları iyi bir pazarlıkla alınabilir, kendi aracı ise uzak durmak lazım..

1. numara nadiren denk gelir
4. kendi aracı olup çok temiz olanı da nadiren denk gelir.

kendi aracını satan adamlar daha çok sahtekar oldu artık

zamanında ilk sahibi olan birinden fieasta alacaktık. ilk sahibi tekrar söylüyorum

kendi dediği kaputa ağaç dalı düştü değişti sol şöför kapısı boyalı başka biyerinde bişe yoktu

ekspertiz yaptırdım tavan hariç boyalı 3 4 değişen çıktı. İlk sahibiymiş arkadaş gayet gevşek şekilde askerdeyken eniştem kullanıodu belki onda olmuştur önemli bişe değil ya tarzında konuşunca bir an boğasım geldiydi

ya ne insanlar var. geçen gördüm ilanda bi binek araç. sadece kaput değişmiş. neymiş efendim yolda giderken rüzgardan kaput uçmuş o yüzden değiştirmiş :D at yalanı seveyim inananı :D

abzürt kazalar olabilir, yalan söylemenin anlamı yok. herkes ayakta öper olmuş.

• 26 yaşındaki aracın seceresini nasıl tutmuşlarsa araziye girmemiş:tearsofjoy: . Millerde km olmuş. İnsanın alacağı var sa da vazgeçer.

Seceresi aslında çok güzel, ben arkadaşımdan arkadasimdan , arkadaşım bir eğitim görevlisinden almıştı. kesilip biçilmemiş nadir orjinal araçlardan , ben araziye çiktigim ve offroad yaptığım için çok masraf ettim ve takas ile satan kişiye verdim, fakat bir ay önce 27 bine alinan araç bir ay sonra sadece bf lastik takilarak 40 kusur bin isteniyorsa burada bir kurnazlik var !
ederi max 30 tl dir bugunku şartlarda ,
nereden biliyorsun derseniz sattiğim kişiden tekrar geri almak için aradım konuştum ist dan 27 veriyorlar dedi , ben takas teklif ettim fakat nakiti bedelli askerlikte kullanacaklari için nakit olmasini tercih ettiklerini söylediler.
not: nicki mi bu araçran almıştım ;)

Son düzenleme:

Siz zaten satışa çıkarırken gerekli açılamayı yapmışsınız kamp amaçlı kullandığınızı yazmışsınız arazideki fotolarıda koymuşsunuz. Galerici bu yaştaki araç için araziye çıkmamıştır deyince komik oluyor. Zaten 26 yıllık hayatında araziye çıkmadıysa araç JEEP olduğuna pişman olmuştur.:sweatsmile:

Siz zaten satışa çıkarırken gerekli açılamayı yapmışsınız kamp amaçlı kullandığınızı yazmışsınız arazideki fotolarıda koymuşsunuz. Galerici bu yaştaki araç için araziye çıkmamıştır deyince komik oluyor. Zaten 26 yıllık hayatında araziye çıkmadıysa araç JEEP olduğuna pişman olmuştur.:sweatsmile:
araziye çıkmamış arazi aracı almanın mantığı nedir bunu hiç bir zaman anlamadım zaten :smiley:

selamlar saygılar

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri