Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yerbezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,479
Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

merhaba arkadaşlar pazar günü sertan,mete,murat,caner ve ben susurluk -serçeören-alabalıkçiftliği-su uctu şelalesi rotasında dolaşıcaz.dönüş yolu bigadiç üzerinden (gps e ve yolların konumuna göre karar veririz diye konuştuk)yada aynı rota üzerinden olacak.yollarda değişiklik yoksa iki dere geçişi ve son 4-5 km çamurlu olacak(7-8 yıl önce geçmiştim yaya oklarak).balıkesirden katılanların buluşma noktası pazar sabahı saat 10:00 da kipa önüdür.dışarıdan katılacaklar cepten ulaşabilirler.0.505.493.68.18 timuçin alkaya

Etiketler

scuba1453' Alıntı:
merhaba arkadaşlar pazar günü sertan,mete,murat,caner ve ben susurluk -serçeören-alabalıkçiftliği-su uctu şelalesi rotasında dolaşıcaz.dönüş yolu bigadiç üzerinden (gps e ve yolların konumuna göre karar veririz diye konuştuk)yada aynı rota üzerinden olacak.yollarda değişiklik yoksa iki dere geçişi ve son 4-5 km çamurlu olacak(7-8 yıl önce geçmiştim yaya oklarak).balıkesirden katılanların buluşma noktası pazar sabahı saat 10:00 da kipa önüdür.dışarıdan katılacaklar cepten ulaşabilirler.0.505.493.68.18 timuçin alkaya
Timuçin bu dere geçişleri ve çamurlu yol nerede? susurluk serçeören arasımı?

Yaf gelin Bandırmaya çamura doyalım :D
Vallahi bir daha çamura girmek istemezsiniz ;D ;D
Gönen, Balya üzerinden de geri dönersiniz ;)

Serçeören ile Suuçtu arası yolda çamur yokmuş:smiley: yol düzgünmüş.
Gelin çamur macerası yapalım.
Gelirken bir kaç tane yedek çekme halatıda getirin. Muhtemelen hepsi kopar:D

Rota filan belli değil, hepimizin kafasında biyer var, toplanınca karar veririz. amaç bir yere varmak değil zaten, yolda olmak, çamurda olmak :D

scuba1453' Alıntı:

arkadaşlar inanınki bende gelmek isterdim ama malesef bazı nedenlerden dolayı gelemiyorum fakat dönüş yolunuzun bigadiç üzerinden olabilecek olması beni heyecanlandırdı eğer bigadiç üzerinden dönecek olursanız ki çok isterim lütfen haberleşelim geçecek olduğunuz ana yola 1-1,5 km. mesafede küçükbaş hayvan damım var sizi yoldan alıp burada hem bi çay muhabbeti hemde tanışma faslı yapmaya davet ediyorum sadece yarım saatinizi alırım inanınki çok memnun olurum tel : 0 536 498 4910 ismail gürlek

[attachment=1]

Vitaram

Bi güzergah yok, amacımız uzaklara gitmeden en yakın yerden girmek çamura, elmagediği 60 km.. toplamda 120 km asfalt olacak... pek mantıklı gelmiyor bana. yaktığımız yakıta yazık, bir özelliği de yok. ama ekibe uyarım, arıza yaratmam, kişisel fikrimdir. ;)

Öyle birşeyki size yakın olan bana uzak, bana uzak olan size yakın, aynı şey Edremit ve Bigadiç teki arkadaşlar içinde geçerli.
Evet asvalt gezisi bende istemiyorum, eğerki ortak bir noktada buluşamazsak, çağış köyüne girin, caminin karşısındaki kahveciye (2. kahve) benden bir selam söyleyin, size nerede çamur var tarif ederler. Tarlaların etrafında çamura doyarsınız. Tabii lodos kurutmadıysa. Caner oraları biliyordur.
Kahveciden her ihtimale karşı bir traktörcününtelefonunu almayı unutmayın ;)

Sertan aramızda eminim yine en donanımlı sen olacaksın :D ama hatırlatayım dedim, senin tüp bitmişti, pürmüzü getirirsen sevinirim. :D

Yarınki geziye katılacak arkadaşlar temin edebildiğiniz kadar kuru tahta parçası yada çalı çırpı getirebilirseniz aç kalmayız ;D

lokosit' Alıntı:
Sertan aramızda eminim yine en donanımlı sen olacaksın :D ama hatırlatayım dedim, senin tüp bitmişti, pürmüzü getirirsen sevinirim. :D

Yarınki geziye katılacak arkadaşlar temin edebildiğiniz kadar kuru tahta parçası yada çalı çırpı getirebilirseniz aç kalmayız ;D

o zaman biri piknik tüp getirirse iyi olur. ben gene getircem, biraz daha idare eder bizi. kozalaklar olması lazımdı, onları da alırım. Katlanır masa ve 2 sandalye de benden. pmr ler şarjda. aklıma gelmeyen bişi olursa hatırlatırsanız sevinirim. işten yeni geldim, yemeğe davetliyim. Çıkıcam birazdan. gece dönüşte bakarım artık buraya. telden iletişime geçebilirsiniz.

Son gezimize ait fotografları http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=50705.new bu başlıkta yayınladım.
Biraz geç oldu ama kusurabakmayın.
Timuçin'in verdiği fotoğraflardan da seçmeye çalıştım.
Aslında güzel bir slayt hazırlamıştım ama iki ayrı MP3 koydum fon müziği olarak.
ikisi de telif hakları süzgecinden geçemedi :smiley:
Dolayısıyla videoyu da yayınlayamadım.

ewet arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş inşallah bidahaki gezide bende aranızda olmak sizlerle tanışmak isterim herkese selamlar... sirius abicim akşamları yüksek bir yere çıkarsan telsizde görüşebiliriz akşam bende yüksek bir noktadan çağrı yaptım balıkesir organize sanayide park halinde konyalı bir tırcı ile görüştüm eminim seninlede görüşebiliriz fm bandı 21 deyim... tabi hangi akşam saat kaçta görüşeceğimizi haberleşelim buradan...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri