Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yerbezi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,481

Etiketler
Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Merhaba ben Lütfü Alkan.
Bozuk yollarda işimiz olduğu zamanlar oluyor diye Lada Niva aldık bugun aracı ilk defa deneme fırsatım oldu aslında suana kadar off roada çok meraklı olmama rağmen bugun arazide aracı kullanınca kendimi yollardan önce foruma attım :smiley:

öncelikle istanbuldan gelen arkadaşım türkiyenin en büyük köyüne hoş geldin :D alışırsın sende benim gibi zamanla.burda hareket sadece lafla oluyor.size iyi gezmeler isterseniz baldak var özel idarenin karşısındaki pasajda THK bulunduğu yer bir ziyeret etmenizi öneririm.saygılarımla özay

thedoors' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar balıkesire yeni taşındım bi süre once tata hakkındada fikrinizi sormuştum ama beklenmedik bişey oldu satmaktan çok pişman olduğum pw 150 dodge'mu geri aldım balıkesirde offroad yapan yolun dışında gezen arkadaşlarımla görüşmek isterim iyi günler

merhaba selahattin (DOGAN OTO) ben ramazan bayramında gönen burhaniye

ayvalıktaydım 10 gün kımseler yoktu kuzenle gezdik hep

kurbanda yıne gelıcem insallah tanısırız aranıza kabul edersenız

gezeriz.

iyi günler hepinize

Zaten arazide çok tecrübeli değilim araçta kış ve arazi şartlarına uygun lastikler mevcut başkada ne yapmam gerekiyorsa toplantı buluşmalarda bana yardımcı olursanız sevinirim.
Olası yerleri konuşuruz bi seçim yaparız hep beraber.

Katılıyorum size arkadaşlar bi organizasyon gerekli toplanıp araçlarımıza bir bakalım fikir birliği içinde bir gezi düzenliyelim

selam arkadaşlar herkese bol çamurlu ve karlı günler diliyorum toplanma ve gezi olursa haberleşelim forumu takip ediyorum...

gurlek10@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir fırsat bulamadığım için bu başlığı ziyaret etmiyordum.

Balıkesir'de Off Road aktiviteleri adına oldukça başarılı etkinlikler yaptık geçen yıl.
Fotoğraf sergimizi bile açtık. 4-5 sürücüden oluşan sıkı bir ekip ve sımsıkı bir ekip ruhumuz :smiley: var.
Bazıları gezenbilirde arasıra yazıyor. Facebookta da "on off offroad grubu"muz var.

Geçtiğimiz yıl sayısız etkinlik yaptık. Bu yaz da boş durmadık.
Sezon açılışını da yaptık bir kaç gezi ile.

Yeni Sanayi Sitesinde SONAX var, genelde buradan çıkıyoruz.
tanışmak ve sohbet etmek hepinizi beklerim.

Gezilerimizin çoğu spontan oluyor, aniden başlayan yağmur ve ardından ekip arasında telefon trafiği..
derken arazideyiz.

Şahsen tanışırsak sizleri de haberdar ederiz.
Selamlar

Bende bandırmadayım bende size katılmak istiyorum her beraber bi gün için kararlaştırsak tanışma toplantısı yapsak iyi olur diye düşünüyorum.
Hem tanışmış oluruz hemde daha detaylı olarak yapabileceklerimizi konuşmuş oluruz.

MERHABALAR
07-11-2001 PAZAR Bİ ORGANİZASYON DÜZENLİYELİM
NE DERSİNİZ
BULUŞMA YERİ GİDİLECEK ROTA BELİRLİYELİM
TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM
SAYGILAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri