Ben de chrokee 5.2 aldim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezens Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,059

gezens

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba
İstanbuldan enes ben
26 yasndaym

Bugun bi 95 modal 5.2 ile sozlestm araba p. Tesi ben de ins araba.
95 model 5.2 boyasiz 130 bin km de
Ben bu araca masraf etmeden ogfroad yapabilrmiim acaba?
Araba acayp temz
Almadn once cok sey okdm burda
Dogru is yapm gibi gelio bana

Etiketler
Ynt: Ben de chrokee 5.2 aldim

Aracınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Aracınız hayırlı olsun, değişiklik yapmadan sadece hafif off road yapabilirsiniz , araç hakkında bilgi verebilirseniz biraz daha sevinirim, kaça aldınız, resim falan.

Çok teşekkür ederim Beyler sağolun :smiley:

beraber kullanmak nasip olur inş...

ama cok yakıyo bilginiz olsun.
bi de aksilik trafikte kullandım hep...
resim eklerim bi ara inş

Yeni aracınız öncelikle hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binmeniz dileğiyle..Bende chrokee hayranıyımdır fakat nasip 2002 pajero pinin oldu :smiley:)

Enes aracın hayırlı uğurlu olsun.Hem çok okudum burdan cherokee leri demişsin, hemde şimdi çok yaktığını farketmişsin:smiley:)) Gecikmişsin kardeş:smiley:
Bu arada altındaki aracı iyi tanımaya çalış, limitlerini öğren.Kıymetini bil.Orjinal hali ile dahi çok işler başarabilir.Ben 2 hafta evvel ankara kızılcahamam yarışlarının yaapıldığı pistin çamur etabını (lastik boyu balçık çamur+en az 25-30 metre mesafe ) oejinal aracımla bir nefeste geçtim.))) ama unutmadan söyliyim arka defransiyelde orjinal kilit var benim.hafif offroad çok rahat yaparsın Ozan beyin söylediği gibi.Ama pek çok 4x4 ün girip çıkamayacağı yerlerede off demeden girer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.