Benim Karavanım J9 (şenol yirmiibeş)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şenol yirmiibeş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,457

Etiketler
Ynt: Benim Karavanım J9 (şenol yirmiibeş)

Güzel karavanmış, ben de iç dizaynını beğendim, iyi günlerde kullanın :smiley: :smiley: :smiley:

Oturma grubuyla şoför koltuğu arasında bir dolap daha mı var?

Şenol bey karavanınız hayırlı uğurlu olsun iç dizaynının detaylı resimlerini bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

İlk kez bu kadar güzel bir J9 karavan görüyorum.. Karavanınızı güzel günlerde kullanın.

Forumumuza katılımınızın devamını ve toplu gezilerimize de iştirakinizi dilerim..

Güle güle kullanın j9 karavanınızı. Bol ışıkta çekilmiş yeni resimleri bekliyoruz.

Ümit bey flu resimler cep tel çekmiştim pikseli düşük daha netleri hermatik soba bölümünde mevcut .Çok teşekkürler sağlıcakla kalın.

fulu cıkan resimlerin yenilerini yüklüyorum.[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC00978

DSC00979

DSC00980

DSC00981

DSC00982

Şenol bey,güle güle kullanın.Gördüğüm en iyi j9 lardan birisi.
güzel geziler diliyorum

Şenol bey,gerçekten aracın içi çok güzel olmuş, bir J9 cu olarak göğsüm kabardı. J9 u sevdirdiğiniz için size teşekkürler. Saygı ve sevgilerimle.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri