Bir Defender da Bursa'dan.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmeyen? Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,683

gezmeyen?

Yeni Üye
Herkese Merhabalar,

Bir çocukluk hayalinin gerçekleştirilmesi hikayesi de benden...

Selamlar,

MP

IMG00080 20120818 1504

IMG00081 20120818 1505

Etiketler

Ynt: Bir Defender da Bursa'dan.

Hayırlı olsun. Ben de Bursa da yasıyorum ve defender arıyorum. Aracı Bursa da mı buldunuz ? Araçla ilgili bilgi verebilirmisiniz ? Model , özellikler, fiyat vs.

Hayırlı olsun, Allah kurtarsın. Aracın dışı mat kaplama mı?

x-man' Alıntı:
Hayırlı olsun. Ben de Bursa da yasıyorum ve defender arıyorum. Aracı Bursa da mı buldunuz ? Araçla ilgili bilgi verebilirmisiniz ? Model , özellikler, fiyat vs.

1988 2500 dizel, mat siyah, Çelik jant, offroad lastik, vinc, sis lambaları, özel yapım Çelik tampon, port bagaj, motor elden gecmis orta seviyede vs...fiyat 24000 tl...

Aracı Rize'den aldım. Ben de Bursa'da çok aradım, ama Bursa da bulunan araçlar genelde ağır offroad gormus oluyor.

gezmeyen?' Alıntı:
yok abi degil, sanırım karşılaştırma yapmak icin sordu arkadas...yada benim ne kadar kazık yediğimi anlamak istedi : )
Hayırlı olsun, alış hikayesi, yapılış hikayesi vs. anlatım olsa konu daha manidar olacaktı, devamında bekliyoruz Nokta.:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR