Bu Defender Sizce Nasıl ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ozanozan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,901

Ozanozan

Ana Kamp
Yer
istanbul
Bu 110 135 SW defender bir arkadaşıma ait bu hafta içi fiyat vericek lakin sizden bilgi almak istiyorum.
Teşekkür ederim

IMG 20161231 WA0003

IMG 20161231 WA0007

IMG 20161231 WA0008

IMG 20161231 WA0010

Ekran Resmi 2017 01 01 204618

Etiketler
FİYAT OLARAK 35 BİN TLİSTENİYOR ? Sİzce uygunmudur artı yada eksileri nedir yardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkürler

Biraz daha bilgi verirseniz, yorum yapan olacaktır. Benzinli sanırım araç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

birakin bu defender islerini pinokyo markadan dag bisikleti olur mu olmaz arkadasim , defenderdan konforlu birak konforluyu yari konforlu hicbir sey olmaz 5 kurusluk arazi araci degildir kendileri kolun sigmaz kapiya

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncam ve arka camda ısıtma var

Çorum kalorifer mevcut

Hidrolik direksiyon var

117.000 km

eletrik tesisatı yenilenmiş durumda lakin beni düşündüren v8 3.5 benzinli lakin parça bakımından mesala arama yaptığımda karbüratör vs fiyatları ne tutar yada servisi ne kadara maal olur ?

Benzin limi yoksa tdi alıp bd 30 motor takıp değiştirmeki mantıklı ? Kafamda deli sorular inanın

Benim benzinli almamak gibi bir kriterim vardı. Sizin için sorun değilse 30'a bıraksın, bitsin bu iş :smiley:

En önemli sebebi LPG tüpünün beni rahatsız etmesi (tamamem kişisel görüş). 2. sebebi ilerde yapmaya karar verirsem, dizelde daha çok motor değişimi opsiyonu var.

Sizin araç V8 tabi, değişikliğe de gerek yok benzin/lpg durumundan memnunsanız

Merhaba, defenderdan anlamam ama benzin dizel konusunda kendi görüşüm arazi aracında mutlaka dizel olmasıdır. Sebepleri
1-avustralyada birçok çayır yangınının benzin / lpg kullanan araçların daha yüksek ısıdaki egzoz gazlarından çıktığı tespit edilmiş. Çok kuru havada aracı kullanmayacaksanız bu sorun olmaz.
2-off road yaparken benzin/lpg bitti diyelim, yedek lpg veya benzin bidonu bir bomba gibidir. Ben taşımam. Ama dizeli kibritle yak yavaş yavaş yanar parlamaz. Rahatça yanımda yedek taşırım. Ayrıca mazot yok diyelim koy yağı yine araç gider.
3- off road yaparken aracın devrilme bir yere çarpma vs olasılığı yüksek, benzin lpg kaçağı olursa Allah korusun sonuç fena olabilir, dizel kaçırması yağ kaçırmasıyla aynı şey yanar ama parlamaz.

3,5 v8 motor iyi bakıldığında çok uzun yıllar sorun çıkarmaz, yukarıdaki konularda dikkatli olursanız neden olmasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BD30 motoru üzerinde
LT77 şanzıman
265/75/16 Hankook A/T lastikler iyi
2'' Terrafirma Yükseltme Kiti takılı
Defender Replika Jantlar üstünde
Led bar takılı üstünde
Tüm bakımları yapılmış sadece Direksiyon Amortisoru değişecek.
Onu da kendisi veriyor biz takariz.
Hidrolik direksiyonlu
Otomobil ruhsatlı

87 model bilgisi geldi buna nedersiniz peki ?

sayın ozan aracınız 3.5 benzinli bu durum da bd 30 dızel bir motor yasal anlamda atmak mümkün gözükmüyor o yüzden 30 bine dost işi olursa neden olmasın v8 keyfi başkadır ancak bende bu saatten sonra dizel tercihimdir ayrıca LT77 yerine rn380 şanzıman daha seri olur diye duşunuyorum saygılar

2. bir araçtan söz ediyorsunuz herhalde. Fiyat nedir? Pek kelepir olmaz herhalde

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR