Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 133,126
Ynt: Büyükçekmece Civarında Off-Road Yapmak İsteyenler?

1 evedilaz cj 6 b.çekmece
2 bull cj 7 l200 mimaroba
3 wranlercem 2.5 yeşilköy
4 arvin suziki bayrampaşa
5 pancarmotorcu suziki bayrampaşa
6 TOLGAA suziki bayrampaşa
7 ikaraman niva küçükçekmece
8 reis28 suziki küçükçekmece
9 UMITS suziki mimaroba
10 enderdmr
11 mertbirincioğlu grand cherokee V8 (motor sıfır) bakırköy-büyükçekmece
12 akt
13 iset
14 YİGİT- SERKAN
15 paşalı
16 erencanak
17 demir59
18 alpay fenerci suzuki vitara +toyota hilüks BAYRAMPAŞA
19 metin dinler [dabl] landrover discovery bayrampaşa
20 mert aktaş LR 110 SW yeşilyurt
21 tolga tunalı LR 110 SW bakırköy
22 Hüseyin özcan Land Crusier VX80 Avcılar
23 Şafak Gül Pajero Yakuplu

Etiketler

arkadaşlar yarın gezi var desem bu listeden kaç aracımız geziye iştrak edebilir :smiley: sadece bu listeden 3 4 araçla şahsen tanışma şansım oldu 4 5 gezi yapdık bu listeden ya 1 2 araç gelmedi bile
bu başlıgın açılma amacı sadece yakın çevremizde bulunan donanımlı donanımsız bu işe gönül vermiş ark zamanlı zamansız pilansız programsız toplana gereksinimi oldugu an toplana bilecek bir oluşumdu bana nezaman gezi diye özelden mes atan ark şu an gezi pilanı yok en yakın kayıtlı org :
isoff offroad oyunları 28,29,30 unda 3 gün kemerburgazda kampda olucaz
çamura doymaya yoldan çıkanlara itafen biz biyere gitmiyoruz hep burda olacagız burdayız dostlarımızla beraber .
www.büyoff.org isimli bölgesel sitemiz amatör bir ruhla hazırdır bizede bekleriz :smiley:

deniz nerdeydin abi sen büyükçekmecede...gelince uğrayacağım mutlaka kısmet olmadı bi türlü...

Merhaba beni de listeye ekleyin ltfn.
mtdemiral LR 110 SW Beykent

16 eylül 2010 tarihinde 27 sırada iken bu listede ismimizi göremiyoruz nedendir acaba ???Bir problemmi var ???Hep bekledim liste değişir diye ama olmadı ve müdahale etmek zorunda kaldım..

bende daha önce bu listeye eklemiştim kendimi ama artık göremiyorum sordum ama cvp alamadım

Bende varım dostlar...
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon - Esenyurt İstanbul

arkadaşlar konuyu hazırlayan açankişi benim bi noktaya dikkatinizi çekmek isterim
konunun açılış amacı sadece bölgemizde anlık gezi oluşumlarında hızlı haberleşme ve yakın çevremizde gezenbilir dostlarını tanıma
bu listenin hiçbir anlamı yok gezi başlıgı deyil sadece kaçkişi var kimler hangi semtlerde onları belirlemeye çalışmakdayız
daha hızlı olsun diye [ face büyoff ] isimli bir gurubumuz
ve aynı zamanda [ www.büyoff.org ] isimli sitemizlede gezenbilir çatısı altında bölgemizde yeni arkadaşlarımızın katılımını beklemekteyiz

msj atarsanız bizde iki araç katılabiliriz
jeep wrangler 1991
samurai 1993

konu yıllanmış bi canlandırma hareketi yapalım arkadaşlar .
her çarşamba akşamı gürpınar sahilinde toplanıyouz azıyoruz sohbet muhabbet ediyoruz bölgemizdeki tüm arkadaşlarımızı bekleriz
sizide yoldançıkaralım ne dersiniz

gelicez inşallah... hele bide 8 kupası bulursan yanından hiç ayrılmam deniz usta :smiley:

Deniz bey merhaba
Perşembe günleri diğer forumlardan birinin grubuda aynı bölgede toplanıyor.Belki birara aynı güne denk getirip kaynaşma sağlanabilir.
Bu arada yaklaşık bir ay önce sizinle bir akşam oralarda görüşmüştük.Kızımla birlikte aracınıza bakmaya gelmiştik.Siz siyah XJli bir arkadaşınızla gürpınar sahildeydiniz.Belki hatırlıyorsunuzdur.
Buyoff a da kayıt yapıyorum.Umarım yakında görüşürüz.

AKİVA' Alıntı:
Deniz bey merhaba
Perşembe günleri diğer forumlardan birinin grubuda aynı bölgede toplanıyor.Belki birara aynı güne denk getirip kaynaşma sağlanabilir.
Bu arada yaklaşık bir ay önce sizinle bir akşam oralarda görüşmüştük.Kızımla birlikte aracınıza bakmaya gelmiştik.Siz siyah XJli bir arkadaşınızla gürpınar sahildeydiniz.Belki hatırlıyorsunuzdur.
Buyoff a da kayıt yapıyorum.Umarım yakında görüşürüz.
sizi hatırladım evet biz 2 senedir aynı yerde toplanmakyatız büyoff kuruluş amacıda sadece bölgesel bir imza ticari amaçlarla kurulmuş bir forum deyil farkındaysanız araçlarımızda ilkgünde bu günde gezenbilir stecker var zaten biz gezenbilir ailesiyiz . denk gelmek isteseydik inanın çoktan gelmişdik herzaman herzamanki yerdeyiz :smiley:) bekleriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri