Çadırda Gazyağlı Soba Kullanılır Mı ?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OdellaK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,315

OdellaK

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Ekim ayına girdik ve havaların soğukluğunu hissediyoruz. Biz çadır ile genelde ilkbahar ve yaz aylarında kamp yapıyorduk ancak sonbaharda da kamp yapmak istedik. Soğuk havalarda çadır içinde kullanmak için gazyağlı soba alalım dedik. Sizce mantıklı mı işe yarar mı ? Çadırımız küçük değil, ve 3 adet havalandırması bulunuyor. Yorumlarda havalandırma deliği varsa sıkıntı yok diyorlar.
 
Karbonmonoksit gazı havadan ağır olduğu için çadırda yatarken havalandırma yapsanızda risk içerir.
Üstelikte bir yandan ısıtma yaparken bir yandan da havalansın diye pencere yada havalndırma delikleriri açık bıraktığınızda içeriye soğuğu alacaksınız.
Yukarıda Yücel beyin önerisi bütcenizede uygunsa daha iyi çözüm
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,344
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst