Caretta 1500

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zlmzlm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,125
Ne kadar ucret verdiniz toplam acaba? Ayakta durabilecegimiz karavanlara bakiyorum ama bilinmedik markalar cok fazlalasti ve bilindik markalarinda yanina yanasilmiyo cok ucmus fiyatlar
Bu fiyat istediğiniz ekipmanlara stokta olup olmadığına göre değişiyor, hali hazırda 2023 modellerde ufak tefek değişiklikler mevcut ve genelde yurtdışına gönderiliyor ama ellerinde 2022 model oldukça hesaplı bir kaç caretta mevcuttu. Başoğlundan Seda hanımla görüşebilirsiniz. Bu arada ayakta durulabilir olarak Uncle da tercih edebilirsiniz. ikinci elde 300.000 civarı hesaplı satanlar vardı. Yerli olarak alınabilecek karavan sayısı bir elin parmaklarını geçmez, onlardanda bazıları yabancı karavan fiyatına satış yapıyor. Başoğlu, Ortiz, Swan, Crawler, Umarsan bunlardan benim bildiğim bazıları...bilinmedik markaları deneyimleme işini bence marka sahibine bırakın, bilindik kendini ispatlamış markalar tercih edin.
 

Etiketler
falan
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,417
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst