Çekme Karavan Proje

Erenkuruçaylı

Yeni Üye
Herkese merhabalar ben 750 kg altı küçük bir çekme karavan yapmak istiyorum arkadaşlarımızla en azından haftasonlarımızı değerlendirmiş oluruz diye fakat usta arkadaşlarım kendi kafamızdan yaparız diyorlar bende güvenemiyorum ve öyle istemiyorum sağlam olması açısından çünkü trafiğe çıkacağız ne kendi hayatımızı nede kimsenin hayatını riske atmaya değmez sizden ricam elinde 750 kg altı çekme karavan projesi olan varsa gönderebilir mi

lucias

Gerçekçi ol, imkansızı iste...
Merhabalar. Bende sizin durumdayım şu an. Sanayide dükkan dükkan geziyorum ama maalesef daha net bir sonuç alamadım. Ben küçük bir ileçede yaşıyorum, burada TSE belgeli bir imalathane bulunmuyor. Eğer yaşadığınız yerde TSE onaylı O1 belgeli (750 kg altı planladığınız için) römork üreticilerine uğrayınız. Onlarda güzel projeler oluyor. Ama fiyat biraz yüksek çıkabiliyor. Eğer ekonomik olsun isterseniz, size sadece O1 belgeli, yaşam alanı 3.75x1.95 ebatlarında, frenli torsiyon dingilli bir römork şasesi sipariş edebilirsiniz. Üst yağısını, izolasyonu, kaplamasını, mobilyasını, su ve elektrik tesisatını elinizden geliyorsa yapabilirsiniz. Şayet öyle bir yetiniz yok ise bu işlerde uzmanlardan yardım alıp piyasada 45 ile 130 bin TL aralığında değişen O1 belgeli bir karavana tahmini 25.000 ile 35.000 TL fiyatlara sahip olabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mekanners

Kucuk evler/gezici kafeler vb imalat & uygulamasi
Web sitesi
mekanners.webnode.com.tr
Herkese merhabalar ben 750 kg altı küçük bir çekme karavan yapmak istiyorum arkadaşlarımızla en azından haftasonlarımızı değerlendirmiş oluruz diye fakat usta arkadaşlarım kendi kafamızdan yaparız diyorlar bende güvenemiyorum ve öyle istemiyorum sağlam olması açısından çünkü trafiğe çıkacağız ne kendi hayatımızı nede kimsenin hayatını riske atmaya değmez sizden ricam elinde 750 kg altı çekme karavan projesi olan varsa gönderebilir mi
Imalat konusunda size yardimci olabirim

Forum istatistikleri

Konular
99,936
Kullanıcılar
167,735
Son üye
Mrtucr

SON KONULAR