Çekme Karavanda Yasanırmı Beni Bilgilendirirseniz Mutlu Olurum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferhatcalli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,529

ferhatcalli

Yeni Üye
Selamun aleykum ben burdur 112 den Ferhat Çallı Suan itibari ile bir dairede kalıyorum paramedik olarak görev yapıyorum. erbanın 5.25 lik bir çekme karavanını 0 olarak alıp bizim istasyonun bahçesine koyup yasamayı düşünüyorum.Su Elektrik ve wc ihtiyaçlarını bizim istasyondan kullanıcam siz degerli arkadaslardan da fikir almak istiyorum.Bir kaç sorum var benim çalıstıgım yer 1600 rakımlı bi yer karavan sıcak olurmu rahatlık yönünden nasıldır
ben suan kullandıgım evi sadece uyumak için kullanıyorum kısacası karacan beni tatmin edermi.Birde şöyle birşey var ev kirası vermek yerine karavan yatırımı yapmak mantıklımı Görüşlerinizi bekliyorum hayırlı günler ...

Etiketler
Zekierkal

MRB Çekme karavanda yaşanırmı yaşanır. Eski Foçada lise öğretmeni bir bey 5 yıldır çekme karavanda yaz kış yaşıyor.Bende 4 yıldır yaz kış Motokaravanda yaşıyorum evim olmasına rağmen.Tek sakıncası bir çay dahi kaynatsan,hatta banyo yapsan kışın içersi buhardan nem oluyor ve bazı ,yerlerden sular sızıyor.Bunlara dikkat edersen, hiç bir sıkıntısı yok.Yani havalandırmaya Özen göstereceksin

Ynt: Çekme Karavanda Yasanırmı Beni Bilgilendirirseniz Mutlu Olurum

Teşekkür ederim cevap yazdıgınız için.sizin araçta yaşadıgınız sıkıntılar yada karavanının sizi mutlu eden yanlarını rica etsem benimle paylasırmısın ya ben çok teredütlüyüm evi bırakıp karavanda yaşamaktan pişman olmak istemiyorum o yüzden her ayrıntıyı arastırmak istiyorum teşekkürler....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri