Çekme Karavanımı Antalyadan İzmite Çektirmek Istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ddeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,528

ddeniz

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba!
Ekimin son günlerinde Antalyada bulunan çekme karavanımı (Güney 380, belgeli ve 750 KG altı) ücreti karşılığında İzmite getirmek istiyorum. Çeki demiri olan bir aracın hizmetine ihtiyacım olacak.. Ben çekim sırasında alanda hazır bulunacağım. Beraber bağlayıp beraber geleceğiz.

(Konu için açılmış özel başlık alanı bulamadığım için açtım.. Eğer daha doğru bi mecra, başlk gibi bişey varsa lütfen yönlendirin, hemen düzeltirim. Ayrıca aylardır da bakıyorum siteye.. Ghost gibi takılsam da epey kişi tanıdım, epey bilgi edindim ve tüm karavan kararlarımda burayı epey referans aldım. Şimdiden sağladığınız faydalar için teşekkür ederim. Çekinik biriyim biraz.. İlk defa yazmak bugüne nasip oldu diyelim.. :smiley: )
Zaten çekme karavandan motokaravana da geçmek istiyorum bu kış.. Buralarda olucaz yani :smiley:

Arkadaşlar Merhaba!
Ekimin son günlerinde Antalyada bulunan çekme karavanımı (Güney 380, belgeli ve 750 KG altı) ücreti karşılığında İzmite getirmek istiyorum. Çeki demiri olan bir aracın hizmetine ihtiyacım olacak.. Ben çekim sırasında alanda hazır bulunacağım. Beraber bağlayıp beraber geleceğiz.

(Konu için açılmış özel başlık alanı bulamadığım için açtım.. Eğer daha doğru bi mecra, başlk gibi bişey varsa lütfen yönlendirin, hemen düzeltirim. Ayrıca aylardır da bakıyorum siteye.. Ghost gibi takılsam da epey kişi tanıdım, epey bilgi edindim ve tüm karavan kararlarımda burayı epey referans aldım. Şimdiden sağladığınız faydalar için teşekkür ederim. Çekinik biriyim biraz.. İlk defa yazmak bugüne nasip oldu diyelim.. :smiley: )
Zaten çekme karavandan motokaravana da geçmek istiyorum bu kış.. Buralarda olucaz yani :smiley:

Merhaba,
Bu işleri yapan bir abim var, tekne, tinyhouse, karavan vs.
Ayrıca kendine ait 9mt ye kadar tekneleri çekmek için çift dingilli özel yapım römorklu vs de var,
özelden telefonunuzu verirseniz kendisine sorarım, sizinle iletişime geçebilir (gezenbilir üyesi değil)

Merhaba,
Bu işleri yapan bir abim var, tekne, tinyhouse, karavan vs.
Ayrıca kendine ait 9mt ye kadar tekneleri çekmek için çift dingilli özel yapım römorklu vs de var,
özelden telefonunuzu verirseniz kendisine sorarım, sizinle iletişime geçebilir (gezenbilir üyesi değil)
Numaramı paylaştım. Teşekkür ederim..
Yugun bey, profesyonellerden derken.. Armuta yazdım bi de.. Başka kimdir profesyonel, kime nereye sorulur bilmiyorum. Öneriniz için de teşekkürler ayrıca.

Çekici hizmeti verenleri kastettim. Bu işten para kazananları.
Anladım. Teşekkür ederim. Zaten yukarıdaki arkadaşın önerdiği kişi 15bin lira istedi. (Güncel Dizel: 22TL) Korkunç pahallı açıkcası. Armutta bu işe tam yarı fiyata, 7500'tlye teklif aldım. Üstelik epey referanslı, puanlı profesyoneller.. Bağlayıp çekmeyle değil, çekicinin üzerine koymayla getirme şeklinde, daha güvenli ve yıpranmasız. O yüzden hiç iyi niyetli de bulmadım bu teklifi.. Dediğiniz gibi profesyonellere gideceğim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.