Çevrimiçi Etkinlik - Sokak Fotoğrafçılığı (6 Haziran 2021, Pazar - Saat: 13.00)

Mesajlar
88
Tepkime Puanı
8
Instagram - @fotografcilikkursu hesabı üzerinden çevrimiçi etkinlik ilgilenenlere duyurulur!

1f5e3.png
#SokakFotoğrafçılığı branşının tanımını yapıp, köklerine inerek başlayacağımız #çevrimiçi etkinliğimiz boyunca; onun #sosyalmedya, #teknoloji, #popülerkültür, kullanılan cihaz türleri v.b'leri ile arasında olan ilişkileri etüt edeceğiz. Yayının son kısmında ise sokak fotoğrafçılığına dair sizden gelen soruları cevaplayacağız. İyi Seyirler!
1f4f7.png
1f4fa.png
1f60d.png
270c.png


71db6424-aa95-4f96-bdda-68a9346dc34f.jpg
 

Mesajlar
88
Tepkime Puanı
8
1f4e3.png
Canlı yayını kaçıranlar için çevrimiçi etkinlik; 'Sokak Fotoğrafçılığı': https://www.instagram.com/tv/CPxvgPpHTLb/
1f4fa.png
1f4f7.png


Nihat Karadağ'ın moderatörlüğünde sokak fotoğrafçılığı branşının tanımını yapıp, köklerine inerek başlayacağımız çevrimiçi etkinliğimiz boyunca; onun sosyal medya, teknoloji, popüler kültür, kullanılan cihaz türleri vb.leri ile arasında olan ilişkileri etüt ettiğimiz canlı yayını kaçıranlar yukarıdaki bağlantıyı tıklayarak izleyebilirler.

Hepinize iyi seyirler!

Video içeriğinde bahsi geçen bazı konu ve kaynaklara dair bağlantılar yorumlar kısmında yer almaktadır.
1f4fa.png
1f4f7.png


https://www.instagram.com/p/CPxvgPpHTLb/

İlgileneceğini düşündüğünüz fotoğraf severlerle paylaşabilirseniz memnun olurum.
 
Son düzenleme:

BENZER KONULAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,312
Mesajlar
1,504,451
Kayıtlı Üye Sayımız
170,841
Kaydolan Son Üyemiz
İSYANKAR 4423

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst