Cherokee Otomatik Şanzıman Ağır Arazide Vitesten Atma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Erhan07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,677

Erhan07

Yeni Üye
selam' 2004 model cherokee limited otomatik vites aracımı alalı 10 gün oldu. Aracımı kumda denerken ağır arazi vitesinde 3 farklı zamanda bir kaç kez vitesten atma durumu meydana geldi. Aracı kumda denedim ve iki defa da çakıldım. İlk arazi arabam olup acemiyim. Aracı arkadaşımdan aldım Ve kendisine durumu anlattığımda ağır arazide çok fazla kullanmadığını fakat bir kaç kez kendisinde de olduğunu normal olabileceğini söyledi. Acaba bu durum normal midir. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Etiketler
geçmemesi yada geçmiş gibi olup boşa dönmesi normal olabilir. ancak bir kez geçince kendiliğinden boşa düşmemesi lazım. sonuçta mekanik bir kol ile aktive ediliyor.

geçmemesi yada geçmiş gibi olup boşa dönmesi normal olabilir. ancak bir kez geçince kendiliğinden boşa düşmemesi lazım. sonuçta mekanik bir kol ile aktive ediliyor.
Hafta sonu şanzımana baktırdım şanzımanında bi sıkıntı olmadığını fakat arazi şanzımanında bir problem olduğunu Ve sökülmesi gerektiğini söylediler. Sorun geçtikten sonra gaza yüklenince vitesten atma kaça patlar nolur bilemiyorum

Sekromeçlerde bir aşınma ya da deformasyon olabilir, yavru şanzımanı söktürdüğünüzde göreceksinizdir muhtemelen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arazi şanzımanın zincirindeki parçlardan kopmalar olmuş onlar da dişlileri yemiş arazi şanzımanını yeniledik

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR