DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Christine Serİes Iii 1973 Diesel

'SERIES' forumunda foremost tarafından 4 Aralık 2018 tarihinde açılan konu 1476 kişi tarafından okunmuş, 18 cevap yazılmıştır

1. foremost

foremost Türk oğlu Türk kızı Türklüğünü koru !!!!!!

Alınan Beğeni:
    127
    elimize tutuşturdular evrakları 1 ay vakıt varmış ama benim uğraşacak zamanım kısıtlı hemen düştüm peşine 20190216_123444.jpg 20190216_115903.jpg

2. foremost

Alınan Beğeni:
    127
    sağ tekerde yağ kaçağı mevcut bütün hidrolik sağ tekere ve kampanaya ordan balatalara akmış ve tutuşu kaybeymış yani frene bas basma fark etmiyor bende temizleyelim paklıyalım bir daha gireyim dedim usta yıne yağ cıkar temizlemek çozüm değil ama sen bilirsin dedi dinlemedik ve 4 defa temizlendi söküldü takıldı ön muayneye 2 defa gitti yok geçmiyor her temizlenip basmada yeniden yağ kusuyor son çare aslında ilk başta yapmam gereken yeni balata çaktırmak sorunları kökten çozecekti aceleciliğim bana hem zaman hem para kaybettirdi neyse öğle hemen çaktır müayneye gir olmuyormuş bende bundan korkuyordum yaklaşı bir hafta binmek zorunda kaldım balatalar yerine oturması gerekiyormuş ve westinhouse tada kaçak varmış onuda tespit ettik 1 hafta sonra kollarım kopmuş ve hamlamış vaziyette muayneden geçtik %1 sapma ile müthiş birşey onlar söylüyor ustanın elini sıkalım abi bu kampanalar zor iş dediler dedim bana sorun bir de geçti çok şükür 2 yıl kafamız rahatladı darısı muayneye girecek arakadaşlara olsun 20190216_122513.jpg 20190216_120350.jpg 20190216_120356.jpg

3. foremost

Alınan Beğeni:
    127
    merhaba arkadaşlar uzun bir aradana sonra yazma fırsatı buldum size baya ile ilgili bır durumu aksettirmek istedim eskitilmiş bir hava vermek istiyorum hem hesaplı hem havalı olsun altında başka boya varmı bilmiyorum ancak türkiye ye geldiğinde boyanmış olabilir bakacağız ben örnek olarak bir resim parlaşayım başka resim pek bulamadım birde bunun muayneden geçme durumu var renk okunabilirliği ne seviyeye kadar müsade ediyor onuda öğrenmek lazım vintage series color.jpg

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...