Crossover Tavsiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Uygar78 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,233

Uygar78

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
1
Merhaba sevgili üyeler. Iki kişilik bir aileyiz, sürekli kullanım için araç tavsiyesi istiyorum sizlerden. Fiyat aralığı 120000 e kadar, 2016 ve üstü, 1.2, 1.4, 1.6 benzinli veya dizel, otomatik vites, yakıtı 8 litreden az olan. Aklımızda qashqai, chr, suzuki, rav4, sportage gibi modeller var. Deneyimli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
 

Etiketler
crossover
qashqai 1 gün kullandım ve banagöre değil, çok fazla yol ve rüzgar sesi alıyor, konforsuz.
diğerlerini bilmiyorum.

tavsiyem araçlardan aklınıza yatanı kiralayıp bir gün kullanmanız.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,363
Mesajlar
1,517,075
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR

SON KONULARGeri
Üst