Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmetckr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 218
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,160
Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

ufukoztrak' Alıntı:
En sonunda fırsat bulup fotoğrafları seçebildim.
Fakat toplu miktarda atamıyorum. Acaba yardımcı olabilecek kimse var mı?

Gznblr

Etiketler

Ufuk bey,
Hepsini bir kerede atamazsınız siteye tabiyki. Alt satırda eklenti yapmak için bir Browse var. Ordan 1 fotoğraf seçeceksiniz, daha sonra Browse Butonunun yanındaki sarı " (daha çok eklenti)" yazısını tıkladığınızda 2. fotoğrafı da ekleme imkanınız olacak. Aynı işlemi tekrarlarsanız 3,4,5 fotoğraf yüklersiniz. Bende 5'erli gruplar halinde yükleyin derim. Bakann arkadaşım çok güzel anlatmış zaten.

Murat VURAL

Çok teşekkür ederim yanıtlarınız için.
Onu bulmuştum fakat 120 fotoğrafı 5 li 5 li atmanın dışında başka bir yolu vardır belki diye sordum ;D
Çok teşekkür ederim
Saygılarımla

Bostancı civarında koşarken kaldırımdan tüm korteji koşarak alkışladım. Ütümde kırmızı bir esoftman vardı... Harikaydı geçiş... sevgiler
emretok
www.geziyorum.net

UFUKK' Alıntı:
Evet BAMBİNA ve Ufuk sizlerdende bekliyoruz resimleri asıl resimler sizde soğumadan atalım. ;)

Ufuk bey,

Bu kadar güzel fotoğrafın yanında, bence asıl fotoğraflar yüklendi zaten. ;)
Bu aralar yoğunum ama, çok fazla bekletmemeye çalışacağım, ilk fırsatta yüklerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR