Defender A Elektrikli Disco Koltuğu Montajı Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahaozak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,811

Etiketler
Ynt: Defender A Elektrikli Disco Koltuğu Montajı Hk.

Disco koltuğu (Series I) takan çok ama elektrikli olarak görmedim.

Abi Ön tarafı kesmeden hallettik gibi duruyorda. Arka çamurluktan kesmek zorundayız gîbi gözüküyor. Kesmeden montaj edebilen varmı acaba. Varsa formülü nedir?

Arka koltuklar bildiğim kadarıyla kaporta kesilerek takılmak zorunda ve orijinal arka koltuklara göre biraz aşağıda kalır oturma pozisyonu.
Önleri kesmeden monte edilebilir ama önde de hafif bir yükseklik olacaktır orijinale kıyasla.

Evet abi aynen öyleymiş. Bir arkadaş link de yolladı http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86160.50
Tahminimize göre ön koltuklar 4 cm fark ediyor.

benim aracı ruhsatta 4 kişi yaptım arka tarafı hiç kesmeden tempranın ön koltuklarını taktım ön tarafa ise disko 1 koltuğu taktım elektriklilerde yükseklik 5 cm enden ise 3.5 cm fark oluyor ancak arka tarafın çamurluklar kesilmeden montaj yapılamıyor kesim işlemini yaptırdıktan sonra demirciye koltuğun ölçilerine göre 5cm lik bir platform kaynattırıp onun üzerine koltukları monte ettirirsen sıkıntı yaşamazsın... yoksa arka koltukta oturanlar yol boyunca göreceği tek şey ön koltukların baş kısmı olur :smiley:

Dediğin gibi biraz yükseldi. Arka tarafı mecburen kestik :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR