Defender Almak Istiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omrfrk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,774

omrfrk

Ana Kamp
Arkadaşlar Defender almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.
0532 2650223 telefon numaram

Etiketler

bir kaç derin nefes alın... ara sıra atak yapsa da geçer bu kriz durumu :smiley:)))) yok geçmezse durumunuz fena.. : )))) Şaka bir yana Allah kolaylık versin.....

almak istemek farklı

almaya cesaret etmek farklı

öncelikle defender konularını okumanızı en azından teorik olarak bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim ardından bütçe belirleyip öyle yola çıkmanızı öneririm

cok ilginç bir araç anlamadımki kimisi vazgecemiyor kimisi sakın bulaşmayın diyor alana soruyorum gayet memnunlar bende almak istiyorum ama

Bu araçları ya seversiniz ya sevmezsiniz arası olmuyor. Konfordan teknolojiden hızdan uzak araçlar. Severek alırsanız vazgeçemezsiniz. Çok tutuluyor işte yok duruşu güzel vs şeklinde bir beklenti ile alırsanız 2 gün sonra konforsuzluktan teknolojisizlikten yavaşlığından satıp daha modern bir araca geçer bi daha bu araca yaklaşmazsınız.

Aynen hocam en güzeli teknolojiden uzak olmasıdır elektronik zaten yok bütün kablolarınu soksen 50 mt kablo bile yoktur ben almaya karar verdim

1 sene oldu aracı alalı toplam 4 5 sefer anca kullandım tek seferden en fazla 120 km yol gittim üzerine hiç birşey yapamadım aracın. Uzun süredir uzak bir yerde duruyor şuan. Ama her gördüğümde bi heyecan sarıyor beni.

Ek oalrak alacaksanız facebook gruplarından falanda araştırın şuan piyasa çok saçma sapan bir halde boş düz dizele 30 40 bin fiyat çekiyorlar. Ve son dönemlerde dizilerde magazinde falan çok fazla görülmeye başladığından fiyat uçmaya başlayacak

bu araç biraz farklı bir araçtır sınıfında

mesela binek araçlarda alfa romeo neyse arazi aracında defender odur

ya sevilir yada sevilmez ortası yoktur sadece bir arazi aracı alayım deyip defender alınmaz bu araca aşık olunur ve bütün handikapları ile alınır binilir kullanılır ve karşıdan gelen defender a slm verilir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR