Defender İçin Ön Cam Nasıl Bulurum?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan schweps Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,427

schweps

Zirve
Merhabalar,
Aracımın ön camında çatlak olduğu için kasko kapsamında değiştirmek istiyorum.
35-40 gün önce anadolu sigorta ile anlaşmalı bir camcıya (olimpia bayii) gittim, zar zor Adana'da bir tane buldular.
Bu hafta ulaşmış ellerine, dün taktırmaya gittiğimde gelen camın alt köşesinden hasarlı olduğunu fark edince vaz geçtim.
Şimdi cam bulamıyoruz. Türkiye'de yok diyorlar.
Ön camı nasıl bulabileceğim konusunda bilgisi olan var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Etiketler

Defender'a anadolu nasıl kasko yaptı hayret valla Adanadaysanız Carglass var anadolu ile anlaşmalıdır.Onlarda yoksa Doraglass'a bakın derim Hatta SEYHAN OTO CAM var dora bayisi Mücahitler C. Kanal 1nci Durak No 10/A
0322 458 77 07 - 0322 458 77 47 - 0533 650 24 94 Allianzdan yaşar yönlendirdi derseniz yardımcı olur.

Defender'a anadolu nasıl kasko yaptı hayret valla Adanadaysanız Carglass var anadolu ile anlaşmalıdır.Onlarda yoksa Doraglass'a bakın derim Hatta SEYHAN OTO CAM var dora bayisi Mücahitler C. Kanal 1nci Durak No 10/A
0322 458 77 07 - 0322 458 77 47 - 0533 650 24 94 Allianzdan yaşar yönlendirdi derseniz yardımcı olur.
Bilgi için teşekkürler.
Arayıp ellerinde cam olduğunu teyit edip
buradaki (kdz.Ereğli) anlaşmalı camcıya gönderebiliyorlar mı öğrenirim.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Ereğli ise sıkıntı olur nakliyesi zor oluyor garanti vermez kimse.Giderim derseniz Kastamonu merkezde yine carglass bayisi olan hacımahmut oğulları var bosch car servis, oraya da sorun düzgün esnaflar dır elinden gelen bir şey varsa yardımcı olurlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR