Dikili, Çandarlı ve Bergama 2011 hattı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,337

Çöl Kartalı

Dünyayı keşfetmek, kendini keşfetmektir
Yer
İstanbul
Dikili, Çandarlı ve Bergama 2011 hattında özellikle Dikili ve Bergama'yı beğendik. Çandarlı bize çok sakin geldi. Biz hareketi çok seviyoruz. Bergama antik kentine yani Akropolis'e yeni yapılan teleferik ile çıktık. :smiley:
Dikili'de Gezenbilir'den arkadaşlar biraraya geldik. :smiley:

SDC16338

SDC16341

SDC16352

SDC16359

SDC16362

Etiketler

Ynt: Dikili, Çandarlı ve Bergama 2011 hattı

İlginiz için biz teşekkür ederiz Ahmet bey:smiley:) Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Benim güzel kasabamı dagezmeye gitmişsiniz. Ne mutlu size. Abdi Abi ve sevgili eşi ile birlikte Dikili'nin

Bademli çıkışındaki parktasınız yanılmıyorsam.O sırada Abdi Abi beni aramış ve sizlerle birlikte olduğunu

söylemişti.

Devamını da bekleyeceğim, selamlar, sevgiler.

Merhaba derindeniz1, Dikili'de beş karavan bir anda toplandı. Abdi bey ve eşi parkın yanında konaklamıştı. Ardından diğer karavancı arkadaşlar da gelince parkı tamamen kapladık. Demek sizin kasabada konaklamışız :smiley: :smiley: :smiley: Biz daha sonra Çandarlı yoluna devam ettik. ;)

Resimlere devam:smiley:)

SDC16364

SDC16375

SDC16383

SDC16384

SDC16385

Yeşim,Hanım, Bülent bey desenize bu uzun geceler,de paylaşımlarınız ile dalacaz güzel düşlere sevgi ve saygılarımla Tunay..

Evet, biz de bu uzun kış gecelerinde gezilerimizin resimleri ile o tatil anılarımızı yeniden yaşıyoruz. Size de bu duyguları yaşatıyorsak, ne mutlu bize :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Resimlere devam :smiley: Çandarlı'dan sonra Bergama yoluna giriyoruz :smiley:

SDC16386

Andarl

SDC16393

Bergama

SDC16399

Bergama Antik Kenti gerçekten muhteşem :smiley: Yelek çekimlerimizin bir bölümünü bu harika yerde yaptık :smiley:

SDC16405

SDC16416

SDC16422

SDC16429

SDC16432

Ynt: Dikili, Çandarlı Ve Bergama 2011 Hattı

Sevgili Abdi Uçar (Dalgıç) ve eşi Müzeyyen hanımı Dikili'de tanımış ve çok sevmiştik. Kısa zaman önce aramızdan ayrılarak, ebediyete göç eden Abdi beye Allah'tan rahmet diliyor, Müzeyyen hanıma ve karavancı dostlarına da sabırlar diliyoruz. Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Dikili 4

Çok değerli kapı komşum Abti abimize allahtan rahmet diliyorum geride kalanlara sabır diliyorum ölümünden 3 gün evvel cepten aradık görüştük çok sevinmiştik bu kadar çabuk aramızdan ayrılmasını kabul lenemedim...Erdek onu unutmayacak

58ayhan' Alıntı:
Çok değerli kapı komşum Abti abimize allahtan rahmet diliyorum geride kalanlara sabır diliyorum ölümünden 3 gün evvel cepten aradık görüştük çok sevinmiştik bu kadar çabuk aramızdan ayrılmasını kabul lenemedim...Erdek onu unutmayacak

Yaşam '' bir varmış, bir yokmuş '' masalı gibi hızlı dönüyor. Ancak bu zamansız kayıplarla gerçeği daha net algılıyoruz Ayhan bey. Size de başsağlığı diliyorum. Esen kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.