disco2 arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhan_41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,307

Etiketler

Ynt: disco2 arıyorum

Satılık ilanlarına baktınız mı?
Orada birkaç ilan olması lazım.

malum siteden bakıyorum ,hatta birini expertiz yaptım ama kararsız kaldım .Daha önceden konsolos aracıymış o zaman önden bir kazası olmuş.15.000 civarında masraf yapılmış.motor da bir şey yok ama radyatör felan değişmiş..
sizce bu aracı alsam nasıl olur?

ayhan_41' Alıntı:
malum siteden bakıyorum ,hatta birini expertiz yaptım ama kararsız kaldım .Daha önceden konsolos aracıymış o zaman önden bir kazası olmuş.15.000 civarında masraf yapılmış.motor da bir şey yok ama radyatör felan değişmiş..
sizce bu aracı alsam nasıl olur?

Kime expertiz yaptırdınız ?
Msalak oto sanayinde Otomekanik Hüseyin Usta var. Oraya baktırmanızda fayda var. Ve/veya bildiği araç olabilir.
Bilgilerinize.

Orasıda iyidir. Anıl oto nun eliinde de satılık Dsico olabilir. Sordunuz mu ?

Sinan Off-Road donanımlı DII V8'ini satıyordu, bakmanızı öneririz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-land-rover-discovery-ii-v8-4-0-1999-50135496/detay/

nkurtkaya' Alıntı:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-land-rover-discovery-ii-v8-4-0-1999-50135496/detay/

evet bunu gördüm ama bütçemi aşıyor malesef.(

disco2 V8 arıyorsanız bu araç için kendinizi zorlayın derim.

selamlar.
Mesut

nkurtkaya' Alıntı:

Felice' Alıntı:
disco2 V8 arıyorsanız bu araç için kendinizi zorlayın derim.

selamlar.
Mesut

valla bende çok isterdim ama bunun için zorlarsam suyum çıkar ,zorlamak değil yırtsam nafile :smiley:)
ama çok beğendiğim ve olmasını hayal ettiğim araç .allah sahibine bağışlasın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR