Discovery 1 Aksesuar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aydin.i Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,377
Araç satılmış abilerim alan kişi düşünür bundan sonra hayrını görür ucuz yada pahalı olmuş artık alan kişi gözü gibi bakar yaptırır hayrını görerek biner inşallah

Valla kusura bakmayın söyleyecek çok şey varda ayhan ustaydı , Low 2 garajdı, ortak tanıdıklarımız da vardır yanlış olmasın adına susuyorum
Yoksa bu arabanın öyle ucuz rakamlara toplanamayacağını , tek derdinin motorla şanzuman olmadığını en az sizler kadar çok iyi biliyorum
Size allah kolaylık versin diyorum düşünceleriniz de neler var bilemedim saygılar dilerim.

Valla kusura bakmayın söyleyecek çok şey varda ayhan ustaydı , Low 2 garajdı, ortak tanıdıklarımız da vardır yanlış olmasın adına susuyorum
Yoksa bu arabanın öyle ucuz rakamlara toplanamayacağını , tek derdinin motorla şanzuman olmadığını en az sizler kadar çok iyi biliyorum

Sizi tanimiyorum ama sanirim sizi baya bir zorlamislar sanirim.İsi bilmeyenin bu araclara cok para harcaması cok normal.Ayhan ustadir,sakallidir,Cemafer'dir hepsini bilirim ve tanirim.Ticaret yapanlarin ortak tanidik olmasi birsey degistirmez.
Benim aracim orjinal 185 binde bir aracti.Toplamak derken ben motoru yaptirdim ki land parcacisi cok yakin dostumdur.Sanziman dagilmis degildi sadece sekromec ve birkac bilya gibi basit parcalar degisti.Ayrica aracin cogu parcasini kendim degistirip yaptim ellerim baya beceriklidir.Bazi kozmetik parcalari yurtdışından getirttim.Kisaca bu piyasaya dun girmis biri degilim.Ben gidip 300-500 bindeki araclara dunya para verip uzerine 30 bin harcayacak biri degilim.Az bilen cok harcar.Sizin bilgileriniz usta dediklerinizin size verdigi fiyatlarla orantili gibi geldi bana.Size gecmis olsun.Disco 1 ler basit araclardir.Gozunuzde buyutecek kadar alengirli degiller.Ben konuyu uzatip kirletmemek icin sizi baya cok sey biliyorsunuz olarak kabul edip cevap vermemeyi tercih edeceğim.Saygilarimla.

Sizi tanimiyorum ama sanirim sizi baya bir zorlamislar sanirim.İsi bilmeyenin bu araclara cok para harcaması cok normal.Ayhan ustadir,sakallidir,Cemafer'dir hepsini bilirim ve tanirim.Ticaret yapanlarin ortak tanidik olmasi birsey degistirmez.
Benim aracim orjinal 185 binde bir aracti.Toplamak derken ben motoru yaptirdim ki land parcacisi cok yakin dostumdur.Sanziman dagilmis degildi sadece sekromec ve birkac bilya gibi basit parcalar degisti.Ayrica aracin cogu parcasini kendim degistirip yaptim ellerim baya beceriklidir.Bazi kozmetik parcalari yurtdışından getirttim.Kisaca bu piyasaya dun girmis biri degilim.Ben gidip 300-500 bindeki araclara dunya para verip uzerine 30 bin harcayacak biri degilim.Az bilen cok harcar.Sizin bilgileriniz usta dediklerinizin size verdigi fiyatlarla orantili gibi geldi bana.Size gecmis olsun.Disco 1 ler basit araclardir.Gozunuzde buyutecek kadar alengirli degiller.Ben konuyu uzatip kirletmemek icin sizi baya cok sey biliyorsunuz olarak kabul edip cevap vermemeyi tercih edeceğim.Saygilarimla.
2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları
Bu konuyu baştan sona oku , o yaptıklarımı yapmak için hiçbir land ustasından destek almadım
Sağdan soldan çıkma parça toplayıpta yapmadım , orj parçayı o zamanki kura göre alınabilecek en uygun neresi varsa ordan getirterek yaptım , bi kuruş işçilik ödemedim , malolduğu paraları çok iyi biliyorum, sonuç aracımı alan arkadaş hala arada arayıp allah razı olsun sorunsuz kullanıyorum diyor , inşallah senin aracı alan arkadaşta aynı dileklerde bulunabilir ama sanmıyorum

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları
Bu konuyu baştan sona oku , o yaptıklarımı yapmak için hiçbir land ustasından destek almadım
Sağdan soldan çıkma parça toplayıpta yapmadım , orj parçayı o zamanki kura göre alınabilecek en uygun neresi varsa ordan getirterek yaptım , bi kuruş işçilik ödemedim , malolduğu paraları çok iyi biliyorum, sonuç aracımı alan arkadaş hala arada arayıp allah razı olsun sorunsuz kullanıyorum diyor , inşallah senin aracı alan arkadaşta aynı dileklerde bulunabilir ama sanmıyorum
Valla bende uyguna almıştım aracı,az daha kullansaydım,ufak bi servis açardım,zaten ithalat yapıyorum,bi de Land Parçası işine girerdim,herhalde bırakın motor şanzumanı,kablo ,hortum,keçe oring,tıkırtı,kelepçe detaylarına giren kendim kadar bi Süleyman Kaptanı tanıdım.Satalı bayağı oldu,alana hayırlı olsun,bu zamana kadar çom şükür bir kez bile aramadığına göre alış fiyatımın çeyreği kadar yaptığım masrafa değmiş.Sözün özü,elinden iş geliyorsa,(dizel,şanzuman,vs.),katalog okumasını biliyorsan,zamanın bol ise,paranda alış maliyetinin en az yarısı kadar daha varsa,15 yıllık aracı,bi 15 yıllık hale getirirsin.Değip değmeyeceği artık kişinin kendine kalmış.Ha bir de en ayar olduğum şey servise,tamirciye (isim önemli değil) aracı götürdüğünde şurasıda değişmeli ama sen bilirsin lafı.Kafan orda kalır rahat süremezsin.Gamsızsan zaten sorun yok,bin görürdüğü yere kadar.

Bunları yazdığınız adam kimdir nedir bir bakmak lazım. Ayıp etmişsiniz. Kaptan TD5i silbaştan el emeği ile yaptı.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.