Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drtayfun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 178
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,880

drtayfun

Kamp II
Tam anlayamadım dediğinizi , arka yolcu yeri yok sadece önce koltuk var. Öndeki koltukların yolcu tarafının oturma yeri kalkıyor ve içi depolama için müsait. Bir de şoför mahalli üstünde çıkıntı boşluğu var , oraya da hoparlör koydum , kapağı var depolama yeri için müsait.

drtayfun

Kamp II
Bir ucundan başladık bakalım.2 çekmece tamam, buzdolabı kızaklı, tamamen dışarı çıkabiliyor.
75 + 75 = 150 cm yatak eni.
fHdfA-OSBIXjBd3NY8ChE6L6GdoC_zWyGPgw=w1319-h742-no.jpg

ilker 72

Kamp III
Yer
İstanbul G.O. Paşa
Tam anlayamadım dediğinizi , arka yolcu yeri yok sadece önce koltuk var. Öndeki koltukların yolcu tarafının oturma yeri kalkıyor ve içi depolama için müsait. Bir de şoför mahalli üstünde çıkıntı boşluğu var , oraya da hoparlör koydum , kapağı var depolama yeri için müsait.

Bazı panelvanlarda buradaki saç sökülebiliyor, hele karavan kullanımında değerlendirmek için güzel bir boşluk var. XL deki durumu bilmiyorum onu sormak istedi arkadaş herhalde.
C7318F8E-4E0B-46BC-BCE0-2B08EDF3DFCB.jpeg

Son düzenleme:

drtayfun

Kamp II
Onu sökmedim , hem güvenlik riski yaratır, hem yatağın kasasını bağlamak için güzel bir dayanak noktası.

ilker 72

Kamp III
Yer
İstanbul G.O. Paşa
Onu sökmedim , hem güvenlik riski yaratır, hem yatağın kasasını bağlamak için güzel bir dayanak noktası.

Güvenlik sorunu olacağını sanmıyorum çünkü koltuklu modellerde o saç yok. Panelvanda yükleme rahatlığı için konulmuştur. Yatak için kolaylık olabilir en azından oradaki boşluğu kullanabilirsiniz akü, su deposu vs gibi.

drtayfun

Kamp II
Ani frenlemeler veya çarpışmalarda arkadaki her şey öne uçar , en azından şoförün hayatını kurtarır. Günlük kullandığım bir araç ve %90 yalnız oluyorum , o yüzden kalsın. Zaten araba dandik , iyice riski arttırmanın alemi yok.

ilker 72

Kamp III
Yer
İstanbul G.O. Paşa
Ani frenlemeler veya çarpışmalarda arkadaki her şey öne uçar , en azından şoförün hayatını kurtarır. Günlük kullandığım bir araç ve %90 yalnız oluyorum , o yüzden kalsın. Zaten araba dandik , iyice riski arttırmanın alemi yok.

Yanlış anlaşıldı galiba :smiley: şoför arkasındaki kafes demir değil tabandaki saç parça sadece orada boşluk olduğu için orayı çizebildim. Arkada koltuk olduğunda koltuğun önündeki boşluk.

drtayfun

Kamp II
Yatak - dolap - çekmece işi de epey tamam , 1 hafta mola , marangoz arkadaş başka işlerini yapsın , ben de ince ayrıntıları. Sonra yatağın üstüne bir kaydırmalı ek yapıp 2 kişilik yatak olmasını sağlayacağız. 150 cm eni oluyor o zaman. Sağdaki dolabın üstüne basıyor.
Nrd9yZD1s-ThVRDnvOM-GHrUr=w1606-h904-no?authuser=0.jpg
A4lOKkNq8qMoHTWlvonbXkH9e=w1606-h904-no?authuser=0.jpg

drtayfun

Kamp II
Sineklik için böyle bir çözüm düşündüm. Kenarlara mıknatıs tutturdum , istenince takılıp çıkarılabiliyor böylece.
DRThAMEnB3ySzFDnEgdoGDMLpg=w509-h904-no?authuser=0.jpg

drtayfun

Kamp II
Bu arada bu alana 2 bisiklet sığdırmayı düşünüyorum , katlanabilir pedal ısmarladım , onlar gelince deneyeceğim , hesaplarım olacağını söylüyor.

1xjkkUHGjUaHgbPSYFAOEhn2Q=w1606-h904-no?authuser=0.jpg

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,373
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,481,813
Kayıtlı Üye Sayımız
168,359
Kaydolan Son Üyemiz
ERKANOZ
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir