Dört Tonluk Paraşüt Teknesi Kumda Denizden Nasıl Alınır?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dalgakıran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,690

Etiketler

Ynt: Dört Tonluk Paraşüt Teknesi Kumda Denizden Nasıl Alınır?

Wranglerin defenderi çekmesi için defenderin ağırlığında olması lazım.

4 ton 25 ton bişemi ya bu videodaki. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=MOG90IQEbhI

500 kg falan koydular galiba aracın içine :smiley: Düz asfalt zeminde ve uygun lastikle bizim araçlarda çekebilir diye düşünüyorum ;D ;D

bahcivankurt' Alıntı:
onları arka arkaya bağlayın bende unimog ile çekmezsem adımı değiştiririm.belki abartı gelir ama dizel unimog ile 25 tonluk kamyonu karda ve rampa yukarı çektim.ilk başta benle dalga geçen kamyoncular sonra beni de çek diye yalvardılar.

http://www.youtube.com/watch?v=0jhuKLrjJLg

emre_ozk' Alıntı:
Wranglerin defenderi çekmesi için defenderin ağırlığında olması lazım.

4 ton 25 ton bişemi ya bu videodaki. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=MOG90IQEbhI
Arkadaşlar bu video ilk yayınlandıgında cok olay olmustu ancak ardından soyle bir bilgi sızdı almanyadan,
belki sizlerde duymusunuzdur! Aracın şanzımanı normallere gore cok farklı ımıs dişli oranı daha yüksek yani lowda normalinden cok daha yavas gıdıyor ama aktarım gucu
cok daha fazla artıyor bunu mercedesde çalısan bir abimizden duymustum ve 2 arkadasda bu dedikoduları duydugunu soylemisti yine Almanyadan
Sizce böyle birşey olabilirmi???? Eğer öyleyse bu tamamen düzembazlık

Mithatcan' Alıntı:
Senin uykun gelmiş herhalde abicim.... :smiley: bunun muhabbetine burda girmeyelim istersen millet sana güler

sen arkana beni bağla ben 100 kg geliyorum beni BAĞIRTA BAĞIRTA çek sen ;)

Arkadaş senin seviyene inmicem sen birtane wragler bul izmite gel bak benseni nasıl çekiyorum 2,5 düz dizel 65 hp defenderle.

Defender ın TIR ı çektiği video da anti-stall denilen bir şey yazıyor. Sanki motor devrini arabanın stop etmensini önleyecek devirde tutan bir sistem gibi. Bundan bilgisi olan var mı?

Defenderde bilgim yok ama elektirikli gaz pedalı olan bütün araçlarda bu sistem var

zaferbager41' Alıntı:
Arkadaş birşeyleri anlamamakta ısrar etmenin hiç geraği yok.

Sen bıtane 2,5 110 luk bir defen derin arkasına wragler in en güçlüsünü tak

eğer defender onu BAĞIRTA BAĞIRTA Çekmezse ozaman busayfada istediğini yaz..
Şu bağırta bağırta durumunu merak ettim.Arkadaşlar bu tip denemelerle ilgili bir organizasyon yapsanızda merakımızı gidersek. :smiley:

CJ7V8' Alıntı:
Şu bağırta bağırta durumunu merak ettim.Arkadaşlar bu tip denemelerle ilgili bir organizasyon yapsanızda merakımızı gidersek. :smiley:

Lastik ve motor sesi karışımı galiba :D

Durun size bir video bulayım aynen öyle bişey bakalım bulebilecekmiyim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR