Doğu Anadolu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,696
Abdurrahman gazi türbesi
Sahabe olan bir zat , manzara müthiş
Piknik yapabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz banklar var, su ve wc var
Karavana su alabileceğiniz çeşmeler var

DSC 0744

DSC 0743

DSC 0742

Etiketler

Mehmet bey, iyi tatiller. Uzun süredir Doğu Anadolu'dan gezi paylaşımı olmamıştı. Benim tanıdıklarımdan karavanla gidenler de oldu ama gezi yazısı yazmadılar. Sizinle birlikte biz de yöreyi geziyoruz.
Kömürhan köprüsünü üniversite yıllarımda görmüştüm. O zaman baraj seviyesi daha yükselmemişti ve eski köprü görülüyordu. Sonra bir film çekimi için baraj suları altında kalacak olan köprüyü patlattıklarını hatırlıyorum. Sonraları yeni köprüden geçerken içim hem buruktu.
Hazar gölü Elazığ yöresinin sayfiye yeridir. Etrafında güzel yazlık evler vardı. Şimdi de öyle mi? bir de kamp yapmaya müsait mi?
Sanırım şu an Erzurum'dasınız. Cumartesi günü ben de oraya geliyorum (ama uçakla). Oğlum askerlik görevi için orada, ben de onu ziyaret edeceğim :smiley:

Mehmet bey, iyi tatiller. Uzun süredir Doğu Anadolu'dan gezi paylaşımı olmamıştı. Benim tanıdıklarımdan karavanla gidenler de oldu ama gezi yazısı yazmadılar. Sizinle birlikte biz de yöreyi geziyoruz.
Kömürhan köprüsünü üniversite yıllarımda görmüştüm. O zaman baraj seviyesi daha yükselmemişti ve eski köprü görülüyordu. Sonra bir film çekimi için baraj suları altında kalacak olan köprüyü patlattıklarını hatırlıyorum. Sonraları yeni köprüden geçerken içim hem buruktu.
Hazar gölü Elazığ yöresinin sayfiye yeridir. Etrafında güzel yazlık evler vardı. Şimdi de öyle mi? bir de kamp yapmaya müsait mi?
Sanırım şu an Erzurum'dasınız. Cumartesi günü ben de oraya geliyorum (ama uçakla). Oğlum askerlik görevi için orada, ben de onu ziyaret edeceğim :smiley:
Teşekkür ederim
Yazlık evler var, kamp yapmak için oldukça musait kimse sizi rahatsız etmiyor, göl kenarında bakkal yok fakat yürüme mesafesinde bakkal fırın A101 var
Sivrisineği çooook fazla gece yatmadan önce bir ışığı açık bırakıp 30-60 dk hepsini arındırmanız gerekiyor
Temiz Su ve tuvaleti var

Teşekkür ederim
Yazlık evler var, kamp yapmak için oldukça musait kimse sizi rahatsız etmiyor, göl kenarında bakkal yok fakat yürüme mesafesinde bakkal fırın A101 var
Sivrisineği çooook fazla gece yatmadan önce bir ışığı açık bırakıp 30-60 dk hepsini arındırmanız gerekiyor
Temiz Su ve tuvaleti var
12 volt çakmaklık sivrisinek tablet ısıtmalı kovucu , 220 volt varsa sıvı sinek kovucu koyarsanız , tsvan sanrof açık olsa bile 1 tane giremez , çok rahat uyursunuz

27863b7ea5f30ba5448dd284f3998ab8

95f32cc50e8ee0046f20bda6dcde4229

12 volt çakmaklık sivrisinek tablet ısıtmalı kovucu , 220 volt varsa sıvı sinek kovucu koyarsanız , tsvan sanrof açık olsa bile 1 tane giremez , çok rahat uyursunuz

27863b7ea5f30ba5448dd284f3998ab8

95f32cc50e8ee0046f20bda6dcde4229
Teşekkür ederim Elektrik var ben daha önce çadırda kullanmıştım yinede soktular
Siz kullandınız mı?
Evet ise hangi marka yı kullanmayı tercih edeyim

Merhaba hayırlı yolculuklar iyi tatiller ;çok güzel yerler teşekkürler, takipteyiz .

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR