Doğu Anadolu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 75
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,241

Etiketler

erzurumda park ettiğim ve geceyi geçirdiğim yer
Google Haritalar

Ekran Alnts
 
Son düzenleme:

Bayburt ve Gümüşhane yi geçiyoruz Bayburt çıkışında çok güzel mesire alanı var kamelyalar yeşil alanlar wc temiz su oyun parkları
Suyumuzu doldurduk devam

Ekli dosyayı görüntüle 513696

Ekli dosyayı görüntüle 513697

Ekli dosyayı görüntüle 513698

Ekli dosyayı görüntüle 513699

Ekli dosyayı görüntüle 513700

Ekli dosyayı görüntüle 513701

Paylaşımınız için çok teşekkür ederim, daha önce bu gezi yazısını fark etmemişim. Ama bu coronalı günlerde iyi geldi doğrusu.
Bu arada keşke Bayburt'a kadar gitmişken pekçok kişinin bilmediği ancak 2014 yılında avrupada yılın müzesi seçilen BAKSI MÜZESI'ni de ziyaret etseydiniz..
İlgilenenler için müzenin linki Baksı
 
Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,221
Mesajlar
1,515,485
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

SON KONULARGeri
Üst